Peugeot 206 - novi član

Peugeot 206 - novi član

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima,evo ja sam novi član ovog foruma iz razloga jer je najbolji i nabolje i najkvalitetnije informacije daje. Inače ja sam iz Zagreba i imam Peugeot 206 99.god. 1.1 (da je bar jači ali za moje potrbe dovoljno) kojeg sam kupio od sestrične za male pare. Ona s njim nije nikad imala problema,a ni ja u 7mj. koliko ga imam. Održavan je,servis je rađen po propisu i jako sam zadovoljan njime. U tih 7mj. malo sam dodao neke stvari iz svog gušta ali neću pretjerivati. Pa eto šta sam sve stavio. Prednji farovi prozirni-angels eyes,zadnje lampe lexus stylw,prozirni žmigavci,štop led svijetlo,maglenka. Zadnj spojler- rep,felge OZ racing 15",gume bridgestone potenza 195*50*15,Od muzike su Kenwood zvučnici i JVC dvd radio. Još s vremenom planiram staviti alarm(raptor),pojačalo i woofer,krojene presvlake,nosač za ruke,xenon... i još neke gluposti koje mi padnu na pamet.
Evo i nekih slike(slikena mobitelom i fotićem)
 
Član
Aj kako mi se samo svidja boja, super je pravo! Svjetla EXTRA! Jedino mi se malo nesvidjaju zadnji stopovi, mozda bi bolje bilo da su u krom izvedbi! Stvarno nemam rijeci za auto! Pozdrav i dobro dosao!
 
Član
Dobro dosao ....a auto je ok ali slazem se s nismo-m da ga trebas spustit min 3 cm....i bice drama..
 
Član
Dobro dosao ! Ekstra 206ca.

Hehehe, sto nismo i huka rekoshe, auto vristi za krachim oprugama isto kao i moj golf :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top