Peugeot 206 ler gas

Peugeot 206 ler gas

Član
Rijec je o pezo-u 206 1.4b, svako paljenje ili pritiskanje kvacila digne obrtaje na 2000+-. Kod prvog paljenja ujutro malo je izrazenije jer duze drzi obrtaje poslije 2-3min voznje krene ih spustat na 1050-1100 obrtaja nikad ispod toga bez obzira koliko se dugo vozio ili koliko vruc bio. Sto se tice voznje vecinom na svako pritiskanje kvacila digne ih na 2000 pa poslije 2-5sec spusti ih na 1050-1100 dok ih nekad odmah spusti. Auto je spajan na dijagnostiku svak kaze sve ok. Potrosnja u gradu je oko 10l kombinovano oko 7.5-8 otvorena oko 6.5-7


 
Član
Pregledaj ti dobro da on gdje ne vuce fals zrak, 1000rpm ler je previsoko, on bi trebao na 800-900 drzati ler kad je zagrijan... Mebi ovo kako radi izgleda na fals zrak, sad da li kroz cok, da li kroz neko crijevo ili ventil, to moras dobro pregledati.
 
Član
RS provjeravao sam ne vuce nigdje fals zrak, sto se tice senzora tempetature promjenjen je ali opet isto kao i sa starim, step motor sam svoj cistio ali nista se nije promjenilo prije par dana kupim novi i opet isto. Jedino sto sad sumnjam je kalpna jer je prije mene auto vozila cura pa da nisu na sarafu za klapnu povecali ler gas.
 
Top