Peugeot 206 2.0 SW zvani TRULJA

Peugeot 206 2.0 SW zvani TRULJA

Član
EH da i ja pohvalim malo svoga " PEŽOVA" u pitanju je super odlicni Peugeot 206 u karavnskoj izvedbi sa malim motorcicem od citavih 1997 ccm3 ali po meni bijednih 66kw ( 90KS)
kad sam ga dobio presao je ogromnih 170 000 ! XD

Dobio sam ga od burazera prije nekih mjesec dana sa nekim manama :

-udaren odpozadi i na blatobranu lijevom
- nije bio kod mehanicara neke 4 godine

kako god nije valjalo .. a ja fala bogu pri parama fino se ufatim noge i u mikrokreditnu organizaciju uzmem 2000 na godinu :D

i krenemo laganice ...
1)
Nadjemo finog momka koji mi uradi zadnju karambolku i lijevi blatobran ( ispravljanje ,kitovanje i farbanje) za smijesnih 150 km ! ( za polovnu karambolku trazili po 250-300 blatobran 60-100)
2) odvucem ga kod majstora ( porodicnog ) i krenemo radove polako
-Zubčasti + vodena
-Ulje motor- mjenjac
-svi filteri
- klimu dovedemo da radi
i jos 10000 nekih gluposti

3) Odlucim da procistim katalizator :p i pri "produvavanju" riknu mi neka vakum crijeva ajde mali peh ko peh

taman zavrsim sa majstorom cudom bozijim rikne ECU te pegla tam vam nadje mi on polovan za vjerovali il ne tri ipo joje stim sto je novi ecu bio sa istog motora istog auta ali radjen remap kako sta on ga je ugradio odradio dyno i sad imam 115ks :D
4) posto sam bio pri kraju love "uradi sam" stavio sam folije 35% na njeg ( malo traljavo jbg) bice bolje dr put
5) Kupija sam 4 nove sava HP :D hahah jer su stare gume bile sava m-s i stajale su na njemu neprekidno 7 godina!

6 ) nakon svega ostao sam bez prebijene a ima se jos tona uraditi na njemu !
abd cim budu pare kake planiram Carbon u boji auta , neku muzikicu , i rest. feligica, xenoni ( mozda) i obavezno prednju sport masku

sve u svemu za sada sam zadovoljan

P.S : MOLIM ADMINE DA MI NE IZBRISU TEMU RADI SLIKA BIT CE SLIKE SVE CIM NABAVIM USB OVAJ IZGLEDA PREGORIO EVO SAMO DO SUTRA
NEKE OD SLIKA SE MOGU VIDJETI OVDJE http://www.pik.ba/artikal/8095624/peugeot-206-sw/#detaljno

TAKODJER AKO IMA KO DA DA KAKAV SAVJET ILI PRIJEDLOG DA URADIM BUJRUM
 
Član
Evo par slicica na kojima se vidi Sto je radjeno gdje je udaran ...
moje "samouko" ljepljenje folija ...
Super felige koje pod hitno moraju icu na reparaciju..
I neko ozvucenje ( btw. zamolio bih Coleta vako javno da upita onog jarana sa bjelim puntom sto je od mene kupio drugi ovakav woofer ocel ga prodat nazad :D )

ozvicenje Je 800w sa blaupunkt pojacalom ne znam sad tacnu snagu al trese ko ludo :D

i takodjer razmisljam da nazad umjesto ovih " doboša" stavim diskove , al mnogi mi kazu uradi ih i ofarbaj jehbada je stavljat disk nesto oko Abs nije bas kak treba pa ako moze savjet il tako sto !


Nocna tica da se vidi habica


Bocni blatobran new


taj prokleti dobos sa kojim ne znam sto bih


jadne feligice :(


jedino cime se mogu pohvaliti :D


Iz daljine izgledaju perfektno



al iz blizine ubi donja linija koju sam fulao ( zato sto kreten nije skonto da mu je prozor malo otvoren)



Zadni dio karambolka ,sina i gepek uradjeni :D





nakon silnog rada Ubode me u oko parnica pored stopke :( poludio


Udaren ( spucao me NLO)



na kraju svega kod kuma na pranje



izvinjavam se na prljavom gepeku

 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
:lol::lol::lol:

Kakvo predstavljanje. Svaka ti čast :icon_biggrin:

zela drug moj lijepi ja bih vozo bmw x3,x5 kakvog novog serije 5 , m3 ajkulu al nemam brate ni za 525 ahhaha jbg sta cu kako je kako imam puga :D znamo svi da su pare problem u svemu :D

a sto se tice slika bit ce !! pregorio mi USB kabal od moba ( odnosno pukao) pa cekam da dodjem u sa da kupim novi pa ce biti slika :p :p



evo sad isao nesto da obavim ( inace ispalio sam se na neko selo kod nazovi familije ) iskreno uzivam :D kafa 0.5km ( aman 4 fildjana) , sarajka Klipača 1.5km ima i karla i žuja 2 km a bgm jelen poskup 2.5 km ahha --- zega se remijica i pokerica po picence a kaze gazda sutra okrece janje 15 kermi kila :p

al u svemu tome pojavio mi se nakakav cudan zvuk koji dopire nedje iz rejona gdje je zubčasti remenice i ono .. ne znam kako bi ga opisao isto ko da ciči ali samo kad stoji u mjestu na 800 Rpm ( OUM) malo gasa i prestane i imam sta primjetiti jos !!!! Slike sve govore ...

( ako ko zna il moze pomoc nek kaze ovaj moj majstor kaze " Ćeraj nećmu niš biti"

Nu ga majke ti !!!


ama sta je ovo !



Odakle je ovoaj vanzemaljac !





ovo otkrice ima strasne posljedice po moje zdravlja ( kaze mi rodjak vako je umeni babi pred smrt bilo =I )

 
Top