Peugeot 206 1.6 16V Tuning

Peugeot 206 1.6 16V Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo je moja nova vozilica...


Hamann Tuning BodyKit
2003 godiste. 1.6 16 V znaci oko 110 KS
od opreme ima:
Bord Computer,Automatska klima,el.podizaci prozora, el. retrevizore.automatske senzore za kisu itd..

Gutmann sporstki lonac,IN.PRO stopke, Angel Eyes, komplet tuning bodykit.ž, Apex opruge alu org. felgice 15 Zoll-a,Folia Tec, JVC DVD player bio pa sad je Panasonic player sa Blaupunkt pojacalom 640 W. itd..
 
BHT Ovisnik
fin pug,samo visak ovi tribali sa strana,i kad budes u mogucnosti skines ovo peugeot s gepekta:cool:
nek je sa srecom:cool:
 
Član
Dobra.Nemoj više ništa dirati.206-ici netreba mnogo da izgleda super.
fina je i u tvorničkom stanjusretno i uživaj:cool:
 
Član
extra pug,jedina zamjerka ovi tribali po vratima,mislim da je to visak,ovo samo slovenci vozaju ovako,,ostalo sve za deset,predobro auto,cuvaj ga,puno srece i puno predjenih kilometara;)
 
Član
Joooj stari predobar pug lajkam :D slazem se sa vecinom ovdje da se skinu tribali ti sa strana nestoje mu bas :) i slikaj za mene koji put unutrasnjost... i samo ga cuvaj :D;)
 
Član
super je pug svidja mi se ,jesi ga mozda uzeo u Bihacu
ajde mi prodaj krovni spojler da stavim sebi jos mi to hvali samo :icon_smile:
 
lijep je nema sta,samo ovaj tribal je nidje veze ;)
imas li neke felge za ljeta i sta ti je doslo u tom haman body-u :icon_question:
 
Član
Fina vozilica, nek je sa srecom, nego koliko sam ja upoznat ne postoji Hamann body za Peugeot 206, ovo su neki custom dijelovi kod tebe ovaj spojler nazad i lip na prednjem braniku i prag isto tako.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top