Peugeot 206 1.4hdi

Peugeot 206 1.4hdi

Član
Da predstavim i ja svog pug-a :D inace Pezo 206 1.4hdi 2002 godina , Ocuvan :) lijep na izgled , a malo trosi ^^ Ima Fino ozvucenje , Alu Felgice 16ke , Angel Eyes i projektore..

JVzQLza.jpg


IRruPtq.jpg


y0rcSzY.jpg


Q2su9GB.jpg


i ovo su mu ALU felgice xDD

30VUduu.jpg


a ovako izgleda kad se " smrkne " :D

UEL5tF1.jpg


to bi bilo nesto nabrzaka , ugl imam u planu da stavljam xenone , da ga spustim , zatamnim stakla... i tako nesto ugl ima se nekih ideja :) :D
 
Super Moderator
jesi ovo kod sere uzeo?

fino izgleda, prvo sta bi uradio je pocupo ove farove i stop svjetla, pa onda dalje lagano. nek je sa srecom
 
Član
aha , dao mu ja pola i on meni keša i ovo ostavio na autu xD

stopke cu skinut cim im nadjem zamjenu , a farovi ostaju samo na ovo idu xenoni .. i hvala ti :D
 
Član
dobar lav vopra samo stopke zamijeniti malo zatamnit i zakucat ga za zemlju :D nek je sa srecom i puno predjenih kilometara
 
Član
Fin pezojic da ga se navozas... Uradi kako kolege kazu i izjednaciti crne detalje (lajsne, branik) u boju auta...a stopke nisu one ni tako lose u stvarnosti... mozda da ih probas zatamniti ili presvuci folijom transparentnom ili sprejom da li crnom ili crvenom...ako nevalja najlakse je zamjeniti.
 
Član
xenoni,zatamnit stakla bocna.. stopke promijenit ili zatamnit , i spustit to je neki plan :D
 
Član
posteno brate ocm :D najbolji odgovor hahaha :D ma nista , odo sutra.. vidjet kolko je ta folija pa vidjet da se to zalijepi :$
 
Top