peugeot 206 1.4

peugeot 206 1.4

Član
khm khm da i ja predstavim svog pugića pa ovako
-Peugeot 206 1.4 55kW benzin
-godiste 11.2004.g
-presao 81000km
-oprema ABS, klima, el.podizaci stakala, el.retrovizori, 8xairbag, podesavanje svijetala povisini, podesavanje volana po visini

nemam nekih velikih planova posto nemam para:icon_sad::icon_sad: treba kupit zimske gume pa zatim registracija u 1.mjesecu:icon_cry::icon_cry:

-evo koja slikica
egbk3r.jpg
2ywcozo.jpg
5ezi4p.jpg

da tu je i pajo 3004spl 11Kg žive vage
x410eg.jpg
 
Član
Interesantna boja i felge koje mu najljepše stoje. Daj koju unutrašnjosti, šta ima od opreme?
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Interesantna boja i felge koje mu najljepše stoje. Daj koju unutrašnjosti, šta ima od opreme?

evo editovao sam gore opremu a slike unutrasnjosti budem slikao sutra ako bude lijepo vrijeme :icon_smile:
 
Član
trenutna muzika
-2x LG dvosistemci 100Wrms i Lightnighaudio 15" 500Wrms i neko 5o kanalno pojacalo
-HU Blaupunkt San Francisco 310
2dcbrl3.jpg
 
Član
svidja mi se boja felgice su super...imo sam dva ovakva pioneerova zvucnika mogu reci klasa su..samo lagano imas auto za kuliranja a ne za utrkivanja..;)
 
Interesantna boja :cool: I ove felugice mu lijepo stoje .. Čini mi se da je auto kupljeno zadnjim parama ali se ne brini,biće para samo polako i radi temeljno i doće ono na svoje ;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Interesantna boja :cool: I ove felugice mu lijepo stoje .. Čini mi se da je auto kupljeno zadnjim parama ali se ne brini,biće para samo polako i radi temeljno i doće ono na svoje ;)

samo da me dobro služi to je najvaznije....u svakom slucaju hvala za pohvale :cool::cool::cool::icon_smile:
 
Top