Peugeot 206 1.4

Peugeot 206 1.4

Član
Pozz raja :D doslo vrijeme da predstavim svoj kontenjer od auta :D naime
rijec je o pugu 206 1.4 benzin 55 kw pa eto da cujem kako vam se svidja i da cujem kakve savjete sta bi mogao uradit :D
inace do sad su promljeni farovi i stopke
unutra zvucnici
ofarbane felge itd :D






 
Član
Ljep pug samo mi prednja i zadnja vrata imaju za nijansu razlicitu boju da nisu mjenjana vrata:cool:
 
Član
raymo je napisao(la):
Ljep pug samo mi prednja i zadnja vrata imaju za nijansu razlicitu boju da nisu mjenjana vrata:cool:

hvala :D ma sav je on saren :D vlasnik prije mene je rekao kao hrdja je bila napala vrata pa je farbo al nije potrefio nijansu :D al ja vise mislim da je se on prevrno sanjim hahah :D
 
Član
De poslikaj to fino, malo unutrašnjost, šta ima od opreme, ofo, ono,...?:D
Čini mi se da ima za koju nijansu bolju opremu od standardnog 1.4, a da je lupan, ništa čudno, svi su negdje malo čuknuti.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
De poslikaj to fino, malo unutrašnjost, šta ima od opreme, ofo, ono,...?:D
Čini mi se da ima za koju nijansu bolju opremu od standardnog 1.4, a da je lupan, ništa čudno, svi su negdje malo čuknuti.;)


hocu eto sutra poslikat fino :D ovo je samo nako bilo uz put kad sam ga parkiro :D ma nema neku jaku opremu :D klima i to servo nema board :( 2000 godiste zab sam napisat :D centralno al to svaki ima :D
 
Član
Pa vidim da imaš i senzor za kišu, a to je već rijetkost, pa sam pomislio da je jača.;)
Srećno sa njim.;)
 
Član
fin pug, vidjam te po ze : :cool:

a jesi ove farove narucivao preko nekoga u ze, da vidim da nemaju stagod za skodilaka :icon_question:
 
Član
Crazydeaf je napisao(la):
nije lose pugic ;) extra farovi :cool:

hvala :D

menjic je napisao(la):
Od mene samo predlog da obavezno zamijenis felge vecima, a sa nizim gumama :)
zapisujem :D samo da se para docepam :D

Limpi je napisao(la):
fin pug, vidjam te po ze : :cool:

a jesi ove farove narucivao preko nekoga u ze, da vidim da nemaju stagod za skodilaka :icon_question:

hvala kolega :D ja mislim da sam ja vidio tvoju skodu :D extra je,a za farove ja sam zenicu prerovio al kod nas nema tog nidje :D meni je ovo rodjak iz njemacke donio :D
 
Top