Peugeot 205

Peugeot 205

Član
Eh ovako ljudi,ja sam već bio predstavio svoje auto (odnosno auto moga oca-što mi je to mrsko) Ali pošto sam napravio novi akaunt (nisam mogao ući na stari) evo da to opet uradim.Riječ je o Pežou 205 GT (crveno) .Auto ima 58 kw odnosno 80 konja,86'godište.Prvo će ići stare slike,neka 2 videa,a kad malo ugrije iće će i nove slike.Limariju je uhvatila hrđa ali nema veze,ne isplati se to praviti (skuplji popravak od auta) Tako da ću odići da mi naprave onaj jedan sprej,pa fino očistiti kakvu zaštitu baciti i prefarbati da na nešto liči.Nakon dugo vremena na autu su ljetne gume (samo prednje naravno) i tu sam dobio 10 konja (ahahha),naprijed je ispred ove plastike (na braniku ) stavljena mrežica (+10 konja),nove tablice (+20 konja).

120811125200.jpg



120811125147.jpg



120811125103b.jpg



120811125046.jpg



120811124951.jpg



120811124853.jpg



120811124842.jpg



120811125509.jpg



Malo se zagušio,mati vozila... :)
http://www.youtube.com/watch?v=jMNoaptxhIg

Niski obrtaji samo da čujem malo zvuk auspuha.
http://www.youtube.com/watch?v=8fItt4z8Vy4

Od mene toliko ,kasnije bi trebalo biti još videa,slika ali samo polako,šta vas zanima slobodno pitajte.
 
Član
Nepoderiv motor,imam 1.4 44kW i jednostavno nece da crkne koliko god zelio,328 000 kilometara ali ide istom snagom kao i prije 2 godine kad sam ga kupio,sad na ljeto ide generalka motora a hrdje bogu hvala slabo ima pa mi je posao olaksan,mjenjaj mu redovno ulje i slabo ces imati problema sto se tice motora :D
Dobar Pug
 
Član
Matej19 je napisao(la):
Nepoderiv motor,imam 1.4 44kW i jednostavno nece da crkne koliko god zelio,328 000 kilometara ali ide istom snagom kao i prije 2 godine kad sam ga kupio,sad na ljeto ide generalka motora a hrdje bogu hvala slabo ima pa mi je posao olaksan,mjenjaj mu redovno ulje i slabo ces imati problema sto se tice motora :D
Dobar Pug

I u mene je 1.4 ,stvarno što kažeš nepoderivo ,ulje zamijenjeno prije mjesec dana (5 kila stane :eek:) i dosad nije bilo problema,samo što zimi nekad neće da upali (nije do akumulatora,a ni alternatora,moguće da su kablovi) inače leti auto,i hvala.
 
Član
Super pug,pogotov za pocetnika,ne znam jesi li polozio ili imas vec polozeno,uglavnom laganini sredi hrdju i za pocetak uzivaj...;)
P.s vidim na fb imas dosta slika od vw....necemo se izgleda moci druziti :)lol: ) ;)
 
Član
Start je napisao(la):
Super pug,pogotov za pocetnika,ne znam jesi li polozio ili imas vec polozeno,uglavnom laganini sredi hrdju i za pocetak uzivaj...;)
P.s vidim na fb imas dosta slika od vw....necemo se izgleda moci druziti :)lol: ) ;)

Nisam položio imam 16 godina(nema veze opet ga vozim gdje nema policije) ali u glavnom rekao sam ocu da neću ići u 4. razredu u Španiju neka mi uplati vozački haha,pa ti skontaj koliko mi to znači,a to sa fejsbuka vw samo zbog golfa 2 on mi nekako prirasto srcu mada je francuz francuz ;)

Franki je napisao(la):
Ima posla, ali da se sve srediti :icon_biggrin:

Samo polako kao što sam rekao imam 16 godina pa su problem financije,a volje imam tako da će se raditi polako,bit će slike vjerovatno.
 
Kao da gledam sebe sa 16 Francuz je Francuz :lol: ( samo sto nikad niti jednog VW-a volio nisam) :D
Dobar je francuz ali ima puno bolji auta,od francuza jedino sto valja su sport modeli :icon_twisted: barem meni :icon_twisted:
I polako samo ;)
 
Član
Siljin je napisao(la):
Matej19 je napisao(la):
Nepoderiv motor,imam 1.4 44kW i jednostavno nece da crkne koliko god zelio,328 000 kilometara ali ide istom snagom kao i prije 2 godine kad sam ga kupio,sad na ljeto ide generalka motora a hrdje bogu hvala slabo ima pa mi je posao olaksan,mjenjaj mu redovno ulje i slabo ces imati problema sto se tice motora :D
Dobar Pug

I u mene je 1.4 ,stvarno što kažeš nepoderivo ,ulje zamijenjeno prije mjesec dana (5 kila stane :eek:) i dosad nije bilo problema,samo što zimi nekad neće da upali (nije do akumulatora,a ni alternatora,moguće da su kablovi) inače leti auto,i hvala.

Je li ti automatski saug ili rucni? Mislim da li imas cok ispod brave paljena?
Moze biti da ti on nije uredu ili ti je malo karburator zapusen...
Uglavnom ja sam palio na pola coka sa svojim na -27 prosle godine bez verglanja,napumpam ga na gasu i okrenem kljuc stiskajuci gas,ako jednom zavergla ili ne upali iz prve nece vise nikako... :D Moj trosi 5 litara ljeti normalne voznje bez gasanja ili opterecivanja motora uz brdo,vjerujem da je u tebe malo vise posto je dosta jaci...
 
Član
Felge, uradit limariju i osvježit ove plastike jer su izblijedile i popucale. Kada slikaš auto slikaj ga čitavog, a ne vako dio po dio :lol:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Kao da gledam sebe sa 16 Francuz je Francuz :lol: ( samo sto nikad niti jednog VW-a volio nisam) :D
Dobar je francuz ali ima puno bolji auta,od francuza jedino sto valja su sport modeli :icon_twisted: barem meni :icon_twisted:
I polako samo ;)

Haha,mene ovaj uvijek iznenadi kad ga se pritisne vuče kao lud,zato ih volim,ahha,a golfa volim zato što je stari imao GTi 16v kojeg je morao prodati :/ davno ,i naravno da ću polako ,jer i da hoću ne mogu brže ...


Matej19 je napisao(la):
Siljin je napisao(la):
Matej19 je napisao(la):
Nepoderiv motor,imam 1.4 44kW i jednostavno nece da crkne koliko god zelio,328 000 kilometara ali ide istom snagom kao i prije 2 godine kad sam ga kupio,sad na ljeto ide generalka motora a hrdje bogu hvala slabo ima pa mi je posao olaksan,mjenjaj mu redovno ulje i slabo ces imati problema sto se tice motora :D
Dobar Pug

I u mene je 1.4 ,stvarno što kažeš nepoderivo ,ulje zamijenjeno prije mjesec dana (5 kila stane :eek:) i dosad nije bilo problema,samo što zimi nekad neće da upali (nije do akumulatora,a ni alternatora,moguće da su kablovi) inače leti auto,i hvala.

Je li ti automatski saug ili rucni? Mislim da li imas cok ispod brave paljena?
Moze biti da ti on nije uredu ili ti je malo karburator zapusen...
Uglavnom ja sam palio na pola coka sa svojim na -27 prosle godine bez verglanja,napumpam ga na gasu i okrenem kljuc stiskajuci gas,ako jednom zavergla ili ne upali iz prve nece vise nikako... :D Moj trosi 5 litara ljeti normalne voznje bez gasanja ili opterecivanja motora uz brdo,vjerujem da je u tebe malo vise posto je dosta jaci...

Ne znam šta je saug jbg. ,a čok/ćok (kako već ide ) ima,neće samo da upali kad je snijeg pa se smoči,ahhaha,pa zato sumnjam na kablove,a troši 6-7.5 litara,zavisi kud se vozi.



zlajaaa je napisao(la):
Felge, uradit limariju i osvježit ove plastike jer su izblijedile i popucale. Kada slikaš auto slikaj ga čitavog, a ne vako dio po dio :lol:

Trebala bi se sljedeće sedmice rješavati hrđa malo četkanja,šmirglanja pa reko toga zaštita i sprej,nakon toga ću plastike felge (problem je što je očevo auto pa mi treba njegovo dopuštenje,pare,pa to teže ide ali bit će nešto valjda).Bit će slike ubrzo.
 
Top