Peugeot 205 GTI

Peugeot 205 GTI

Član
Nova igracka u mojoj garazi
viewer.php
[/URL] [/img]
 
Član
odlicno, rjetka vozilica, mislim ovaj motor 1.9, rijetko se vidja na nasim cestama.. sretno u projektu
 
Član
mokeBass je napisao(la):
odlicno, rjetka vozilica, mislim ovaj motor 1.9, rijetko se vidja na nasim cestama.. sretno u projektu



nadam se da cu uspjeti srediti stvar sa motorom ako ne probati naci drugi valjda ce biti sve ok i hvala na podrsci
 
Član
fin primjerak 205 gti-a malo to jos dotjeraj,netreba mu puno kolko se tice izgleda barem na slikama...
a motor ako nemognes srediti ima ih dosta,nije veliki problem da se nadju,mozda cak budem i ja prodavao motor 1.9
pozzz sretno u daljnim radovima
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
dobra vozilica? a sta je problem sa motorom? koliko kw ima?



88 kW 120 KS motor je pregrijavan prokuhao navodno ga je glava kriva neznam jos tacno rastavljen je kod majstora pa cemo da vidimo sta i kako dalje

bikeralex je napisao(la):
fin primjerak 205 gti-a malo to jos dotjeraj,netreba mu puno kolko se tice izgleda barem na slikama...
a motor ako nemognes srediti ima ih dosta,nije veliki problem da se nadju,mozda cak budem i ja prodavao motor 1.9
pozzz sretno u daljnim radovima



hvala drug sto se tice izgleda kav je na slici takav je i u stavrnosti nije nigje struho za nepovjerovati sacuvan je poprilicno a koliko bi motor kostao hvala unaprijed pozz
 
Član
sad zasad ganjam neki drugi motor da ubacim u svoju 205icu pa ako ne upali ta sema ostaje meni taj 1.9, a imam za prodati 1.6 gti sa 105 ks za 400km u extra stanju pa ako si zainteresiran javi, a mislim da ti ima i clan ovog foruma cybernck tih motora na prodaju pa vidi ;)
drago mi je vidjeti da nas ima sve vise i vise sa ovim picilicama ;)
 
Član
Da vidio sam datum,ali ko zna mozda neko zna nesto o njoj ili je u garazi negdje.. :D
Pa sta treba da se zna ova je bila 1.9gti 120ks postoji jos slabiji i jaci model 1.6 i 1.9 130ks. Mislio sam i ja uzet 1.9 130ks 1994 godina ali odlucim se za 206. Kako god uz golfa mk1 gti jedno od najboljih auta tog vremena. Ako si mislio da je kupis i ako je neko bude prodavao bice visoka cijena a plus u svaku ima ulozit sto se tice limarije :)
 
Top