Peugeot 205 Gti

Peugeot 205 Gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zex

Član
Nemoj bad look,to je francuz a ne neki svabo.Njima to stoji,a GTI mora biti GTI,znaci dovedi ga na stanje ovoga i vice savrsen:
 
Član
sanchez22 je napisao(la):
arminnn kod mene je obicna gti oprema.kod puga dodju el stakla,sjedista,centralnna brava.to je mozda noviji xs oni imaju klimu,abs i jos dodatne opreme.hajd stavi slike da vidim kako stoje.vidjet cu da nadjem kakve da stavim bice drugo auto.

nije novija tipa 87. god. al kao sto rece centralna, ricaro sjedista, siber, el podizaci....evo slikica

 
Član
Ma konto sam da ih odradis pa kad budes stavljo gume da imas zavrsene felgice a i izgledat ce ljepse 12 puta
 
Član
Zex dobro kako ti kazes.ovo je bas orginal verzija,a ja sam mislio nazad gepek da skroz zatvorim.skinuo sam prskalicu,brisac i plastiku.trebalo bi mu dobro stojat.sta mislis.

arminnn ma to ti kazem gti oprema.dobro mu stoje maglenke,samo bi bilo ljepse bez one mrezice na njima.iz daljine se i nevide.dobar pug.

cnic_gsi felge su dobre nisu udarane ni izgrebane,samo dolnji falc na ponekoj da je malo ostecen.na slikama su prljave pa drugacije izgledaju.
 

Zex

Član
Kolega je imao tako uradjeno na svom 1.6GTI-u meni nije nesto narocito,bez plastike su dolazili novije 205ice,ali svaki GTI je imao plastiku pozadi brisac i brizgaljku.
Bez brizgaljke i brisaca deluje OK,ali bez plastike bas mu nesto fali,bar po meni.

Opet kazem,ukusi se razlikuju.
 
Član
imal dje ovakav auto moze i bez papira tj pozeljno bi bilo da je stranac u ok stanju i naravno da je na prodaju :) kolega trazi sebi
 
Član
nevjerujem da ces naci gti stranca to je mala vjerovatnoca,a obicnog dizela il nekog slabijeg benzinca mozes.bilo ih je u oglasniku bruka nesto.
 
@scanner:ima u brckom,prodaje se 1.6 gti,al je limarija u groznom stanju,a motoru treba nastimat paljenje,cojek ga daje za 800 km,pa ako hoces,dam ti broj i ako nije dosad prodan. Mislim da bi ga mogao jos spustit,jer ja kad sam dosao da gledam reko mi 1200,pa 1000,ja krenuo,kaze stani "ajd more i za 800" :D
 
Član
ma moze se naci dobar gti da nije puno para samo treba trazit.oglase,oglasnik,market pretrazi i mora biti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top