Peugeot 205 1.4 8v (update)

Peugeot 205 1.4 8v (update)

Član
Nista specijalno nije radjeno na autu....20k kilometara napravljeno bez ijednog kvara,ja zadovoljan :p
Ovo dana mozda se samo postavi Jap style lonac nazad,nove su sve cijevi ispod i skinut je katalizator i srednji lonac tako da samo to ostalo da se rijesi izduv...
U medjuvremenu rijesen i usis,postavljena neka gljiva ludara pa sada jauče naokolo heh....
Nisam snimio ali evo jedan video sa neta,dakle zvuci apsolutno isto,jako glasno i pravo me iznenadilo jer sam imao jednu na ex autu i nista specijalno nisam ni dobio ni iskusio,naprotiv sa ovime druga prica....
 
Član
Eh kupljen originalni REMUS auspug,ogromnih dimenzija u savrsenome stanju....Sutra se postavlja pa da vidimo na sta ce to da ispadne,sa ovom trenutnom bukom motora ocekivam dobre rezultate pa vidjet cemo sta ce biti,lonac je tezak skoro 15kg iznenadjujuce nije mogao da stane pod Vectru B ali pod malog lava moze bez problema xD Jos kakav veci bass u gepek i uopce mi nece biti potrebno spustanje zadnje torzije xD
Ako ista znaci evo link sa pika dok ne bude slika i videa :D

www.pik.ba/artikal/12075642/zadnji-lonac-remus/
 
Član
Iduce ide spustanje naprijed,davno planirano ali tek sada dolazi na red,dakle na prvome mijestu....Dalje u planu sam promijeniti zadnji branik kompletan i malo na estetiki poraditi pa vidjeti cemo kuda dalje.....Kritike ili savjeti uvijek dobro dosli.Do sljedeceg javljanja
 
Top