Peugeot 205 1.4 8v (update)

Peugeot 205 1.4 8v (update)

Član
Dakle novi pug dosao kuci ima 2 tjedna,nisam mogao da predstavim odmah pa evo ga sada.
1990 godina ima elektro podizace,daljinsko zakljucavanje,profilisana sijedista i pocincanu limariju.
Odvezao ga majstoru malo na utezanje dao lijepu sumu novca za nove dijelove od prednjeg trapa kocnice i sve sto sljeduje da bih saznao da mu motor nije u najboljem redu,trosi malo vise ulja karike i gumice na ventilima poderane,koliko mi je bilo krivo toliko i drago,ide drugi potpuno isti motor 1995-to godiste kompletno remontovan i osvjezen ubrzo tako da samo cekam to da nastavim dalje.
Nemam za pocetak neke velike planove malo ga spustiti,postaviti crveni tepih od GTi-a,naci rep na gepeku od GTi-a,kupiti speedline originalne r15 alu felge i postaviti maglenke koje sam vec kupio i postaviti zutu foliju preko njih i naravno stopke od novije linite to bi bilo to za sad.I naravno ofarbati u Miamie Blue boju(slicna boja na mome bivsem Pugu)
Evo nesto slika:










:D :D :D
 
Član
Ima potencijala definitivno, cini se da je limarija dobra, a kad legnu fele i kad ga spustis, drugo auto ;)
 
Član
Aaaa nemoj zezat .....jesi li to popravio mobitel ???
A pug je samo takav vidio sam ga vec par puta u zivo tako da meni bolje izgleda vec na slikama....
U planove dodaj i rucicu mjenjaca :D
Sve u svemu odlicni planovi nekako s ukusom sto bi se reklo....U svakom slucaju sretno sa njim i sto manje problema...Pa cemo popiti slatku;)
 
Član
Ne odustajes od puga,he he,cestitam,fina podloga,ovaj put to odradi profesionalno ;) samo lagano;)
 
Član
Hvala ljudi uz dobru podrsku ovdije ima da bude nesto od njega,samo kvalitetno i bez zurbe i samo ce sve da dodje na svoje :D
@kula307 Nije jos dosao sa servisa,ali kako sam ja nestrpljiv odem i kupim digitalac da mogu da ga poslikam,vrijeme je nikakvo ali biti ce vise slika kada se opere i stavi drugi motor i mijenjac,onda tek krece prava akcija.Ide druga rucica mijenjaca i ova koza oko nje ce najverojatnije u neku blazu crvenu boju da se slaze sa crvenim tepihom ispod kad se postavi i kakve druge crne podmetace cu da nadjem da pise nesto na njima crvenim slovima vidjao sam da ima da se kupi da se to lijepo spari,prvo to postaviti pa vidjeti oce li biti previse crvene boje nasarano da ne odudara a slatka ce da bude to je sigurno,evo moj broj pa kad budes u prolazu samo zovi tu sam 063-748-466 :D
@Start hvala druze,ovaj put ide profesionalno bez seljakljuka,da ti pravo kazem nisam htjeo uopce opet puga trazio sam nesto drugo ali nije pamet na kraju odlucila i nimalo se ne kajem. :p
 
Poslednja izmena:
Član
Evo malo neki update... :D
Ubacen novi motor,'95 godina proizvodnje kompletno osvjezen,zamijenjeno sve,novi mijenjac i lamela,kako sam se samo vozao brzo je razradjen,o motoru se nema sta puno pisati,potpuno isti motor,puna snaga na raspolaganju :D Mehanika sredjena kompletna,trap prednji obnovljen,novi diskovi,pakne,lafete,dakle sve novo stavljeno....
Kupljene nove alu felge,originalne GTI SMR 15ske sa 195 45 15 Michellin gumama,ja zadovoljan....Skinut katalizator i srednji lonac,stavljene nove cijevi od ispusne do zadnjeg lonca,uskoro ide jap style tako da smo izduv rijesili,isto tako ide k&n sportski filter tako da i usis uskoro modificiran,vidjeti cu koliko cu mijesta moci da oslobodim oko usisia postavio bi ono zeljezno bure od heinekena kao kuciste filter,bas fora izgleda...Postavljene su i maglenke,u planu postaviti zutu foliju uskoro,i naravno bijele zmigave...Sto prije ide spustanje naprijed sigurno 4cm a nazad na torziji mislim da je optimalno 3 cm..Evo nesto i slika,nemojte zamijeriti auto je bas prljavo,nisam imao vremena od posla da ga operem a i vrijeme je bas neko antipaticno tako da sorry :D Evo nesto slika...







Pohvale kritike dobro dosle,samo udrite... :D
 
Poslednja izmena:
Član
Naravno to je iduce ulaganje,ionako mi je vrijeme da repariram torziju pa i one ide doljeee :D Iako sam brzoplet pokusavam da radi sto sporije ali kvalitetnije,mehanika je gotova to je najbitnije ostalo dolazi sa vremenom :;D
 
Top