Peugeot 205 1.1

Peugeot 205 1.1

Administrator
Evo par slika ;)

dav9.jpg


w695.jpg


xc11.jpg


m0q2.jpg


srj7.jpg
sve pohvale za vozilicu pravosi kreno sa radom ekstra je ispao
 
Član
fino fino...
imas li sta dalje u planu?
evo ja bi ti preporucio nije sto ja imam nego eto :cool:
prednji branik od gti-a da stavis,mislim na onaj dornji dio sto je u tebe crveno
ako hoces imam i bocne prozore koji se mogu otvoriti sa kederima
imam i prednje opruge ako hoces koje fino spuste :)
 
BHT Ovisnik
svaka cast,dobro ispalo :)
jel mi se cini ili je do slike pa branici djeluju da je malo drugacija nijansa boje ? sada jos samo jap style lonac nabaci, neke felgice,ako mognes naci original GTI i pug gori,a evo i kolega iznad ti ima savrsenih dijelova da sve uklopis:cool:
 
Član
Evo jedan mali update :D
Ajde prvo da krenem sa losom stvarcicom :p Naime ostavim ja auto na parkingu stojao je pa skoro citavu noc :D Vratim se kad ono imam sta i da vidim neko mi je otkinuo zadnju masku sto bude na gepeku, al hajde da je on nju ukrao nego je on nju otkinu i bacio mi ispred auta, da je slucajno uradio nije jer je bila dobro zaljepljena silikonom a i drzali su je njeni originalni nosaci koji su naravno sad pukli :p
IMG_20131022_112544.jpg
Tako da sad furam bez zadnje maske :D

Prije par dana me je drug obradovao stvarciom koju sam odavno trazio :D U pitanju je GTI volan :)

20012014065.jpg
20012014065.jpg
Postavio sam i roru na aupuh i ugradio osvjetljenje ispod table :D
I aBd ako budem imao srece za koji dan bi mogao dobiti i GTI prednje i zadnje spojlere, lajsne i prednje sportske opruge :)
 

Prilozi

  • 20012014066.jpg
    20012014066.jpg
    537,9 KB · Pregleda: 17
Član
Extra volan,tesko ga je naci da je u dobrom stanju,vecina ispucala,samo nastavi ima da lici na nesto :D
 
Član
Jucer se malo radilo na autu, prednji trap rastavljen sve fino pregledano i ocisceno.. Amortizere sam rastavio koje sam isto tako morao detaljno ocistiti jer je sve zapeklo lezaj nije mogao milimetar da se pomakne, opruge sam skratio za jedan krug pa je sada auto malo nize, stabilnije na cesti, ali i donekle udobnije... Izvadjena je lijeva osovina jer mi je kineticki bio malo udarao, pa sam i to fino izvadio ocistitio i podmazao... I naravno nasuo ulje u motor i mjenjac...
08022014082.jpg 08022014080.jpg

Posto je saraf od ulja u mjenjacu izlizan napravio sam jedan patent :D
09022014085.jpg
 
Član
fino idu radovi ti, jel imas neke planove jos sa vanjskim izgledom
Sto se tice vanjskog izgleda imam ideja milion, sad koja ce se ostvariti ne znam ni ja ugl. sredjivanje felgi ce biti kad tad ili se farbaju ove u bijelu kao rallye modeli ili stavljam neke alu. Mozda se budem malo igrao i sa carbon-om :D po haubi ili mozda krovu, bice vjerovatno i poliranja cijelog auta da izvucem max sjaj iz boje..... planova ima dosta ali sta ce biti i kako ne znam ni ja :D


Evo koja slika poslije spustanja, nije puno legao, sad ima visinu kao normalan 205... volio bih da je jos nizi ali sa ovim oprugama to bi bilo previse, tako da ili neke nize opruge uzeti ili staviti vece felge i gume da popunim ovu rupu :p10022014090.jpg 10022014090.jpg10022014086.jpg10022014089.jpg
 

Prilozi

  • 10022014088.jpg
    10022014088.jpg
    911,7 KB · Pregleda: 11
olican pug druze svidja mi se koliko te je kostala boja 2k i koliko si potrosio ja sam u planu svog da farbam i da ubacim xs branik prednji koji sam nasao malo ostecen sitno na gornjem dijelu za sitnih 15 marcica i ubacivanje rekaro sjedista iz gti 205ice nasrecu nadjeni za 30 marki na otpadu
 
Top