peti dan u photoshop-u

peti dan u photoshop-u

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tek sam pocao raditi u cs-u 2, za pocetak sam uzeo svog tigra , pa ono , najbolje i najljepse je na svom autu experimentisati.. pa evo jedna slika , mislim da je dobro , jer se borim lavovski sa tutorijalom i alatima.. :icon_eek::icon_eek:

:cool::cool:
 
Super Moderator
joj trozicu druze vjerujes nikad to nisam pokusavo... nekako mi nikad nije trebalo pa zato i ne znam :lol:
 
Član
nije lose,samo je hauba lose ispala,inace je tesko radit s crnom bojom,ak zelis promijnit boju moras se dobro namucit da izgleda koliko-toliko realno
malo popravi prednji dio haube i moras malo "okruglije" zaokruzivat,znaci da nema ostrih ivica...sve u svemu,za pocetnika je extra;)
samo nastavi
 
Član
hvala momci , jbg , stelim se laganini.. bice bolje , malo me zeza rad sa airbrush-om , al ustelicu se ..
bas vezano za haubu , pa evo pokusacu to popraviti , jbg , ovih dana nisam imao vremena , ni zasta , istekla registracija na autu , te u policiju , te na sud , placaj kazne... itd.. sad cemo to popravljati..

u svakom slucaju , hvala za pomoc.. !!

evo nove slike.. male dorade , haubu jos nisam uspio srediti , uradio staklo iz kao jedna cijelina(bez one plastike izmedju) , ispeglo karambolku , ne vide se prelazi , bocni spojler takodje ,izvukao obrve , uglavnom nista specijalno , al jbg , moram napomenuti , stelim se..! :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top