PERFECT ESCAPE - mjesta koja bi voljeli posjetiti

PERFECT ESCAPE - mjesta koja bi voljeli posjetiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
iznad Alaske

aurora1_wikipedia.jpg
 

MTR

Član
Aditas je napisao(la):
Evo ko nije bio.. trebao bi...

Norveška.. Preikestolen...

Bio , jbg nemam slika , obisao Trondheim , neku crkvu od drveta stara nesto ko 1000 godina, pa onda u luci gdje su nacisti sakrivali podmornice i svasta jos , grad je fantastican ,ljudi idu na veceru sa jahtama od 20 metara .....
i naki Fjord , sad se ne mogu sjetit imena al golemo bratee
 
Član
MTR je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Evo ko nije bio.. trebao bi...

Norveška.. Preikestolen...

Bio , jbg nemam slika , obisao Trondheim , neku crkvu od drveta stara nesto ko 1000 godina, pa onda u luci gdje su nacisti sakrivali podmornice i svasta jos , grad je fantastican ,ljudi idu na veceru sa jahtama od 20 metara .....
i naki Fjord , sad se ne mogu sjetit imena al golemo bratee


I know.. zivio sam tamo 5 godina... i obisao gotovo sve... prelijepa zemlja...
 
Član
Death_beat je napisao(la):
samo neka ima sunca i vode i ja sretan. ne volim snijeg, zimu i tu atmosferu opcenito.
a od zelja, bora bora kako gore neko navede i dubai-da i ja to vidim. i dok sam mlad jos, na ibizu bih volio da odem. ako zakasnim sa godinama to krizam sa liste zelja :lol:

Bolje ti je nadji kakvu bolju, ljepsu i mirniju destinaciju..trust me;)
 
nodiash je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
samo neka ima sunca i vode i ja sretan. ne volim snijeg, zimu i tu atmosferu opcenito.
a od zelja, bora bora kako gore neko navede i dubai-da i ja to vidim. i dok sam mlad jos, na ibizu bih volio da odem. ako zakasnim sa godinama to krizam sa liste zelja :lol:

Bolje ti je nadji kakvu bolju, ljepsu i mirniju destinaciju..trust me;)

ma vjeruj da to nije ni meni sada neka destinacija iz snova, ili stajaznam. nego, tu bih otisao onako iz radoznalosti, cijeli svijet prica o tome pa zato ;)
 
Član
ja sam od oca svog naucio barem nekako tako se on osjecao ...

dok lovis ribu tu ti je odmor, nikakvih problema,nista .. tako se on opusti


a evo mog omiljenog mjesta za odmor,

tu cesto dodjemo i malo se kupamo ,rostiljamo ....


al kad ja sam dodjem ovdje nigdje nikog to je nesto neopisivo ..

SANSKI MOST VODOPAD RIJEKE BLIHE ... VISINA oko 56 m ...

milina je onaj zvuk

[attachment=21896]
 
Ja bi stvarno volio vidjet tu polarnu svjetlost (Aurora Borealis) ,to mi je ono...Boze! Inace se furam vise na te snjezne krajolike i zemlje nego na Tahiti,Havaje i te fazone.Pogotovo gledajuci Northern Exposure sam zavolio Aljasku,a i Into the Wild je takodje imao svog utjecaja ;)

Ali u biti zelja mi je obici cijeli svijet :D
 

MTR

Član
erol_brcak je napisao(la):
Ja bi stvarno volio vidjet tu polarnu svjetlost (Aurora Borealis) ,to mi je ono...Boze! Inace se furam vise na te snjezne krajolike i zemlje nego na Tahiti,Havaje i te fazone.Pogotovo gledajuci Northern Exposure sam zavolio Aljasku,a i Into the Wild je takodje imao svog utjecaja ;)

Ali u biti zelja mi je obici cijeli svijet :D

Pa onda ne trebas daleko da ides evo od prije mjesec/dva par slika

malo Bjelasnica
[attachment=21907] [attachment=21908]

malo jezero kod Jajca u svitanje
[attachment=21909] [attachment=21910]

i taman malo raspuses kroz Medeno Polje
[attachment=21911]
 
Član
u japanu bi na planu stajalo i Hiroshima http://www.mazda.co.jp/home.html kao i Yokohama http://www.nissan.co.jp/ :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top