PERFECT ESCAPE - mjesta koja bi voljeli posjetiti

PERFECT ESCAPE - mjesta koja bi voljeli posjetiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aiiii Japan,oooj tu mi je zelja zivjet boze,ne otici ,nego bas zivjet,joooooooj

Sto se tice Bjelasnice,jednog dana cu i tam otici,niko od drustva zimi ne zeli nigdje ici,svi stede za more,a ne ide mi se sam ici. Inace kad vec pricamo putovanjima,ja sam ostao fasciniran Tilmann Waldthaler-om,covjek je znaci od 36. godine na putovanju svijetom - na biciklu :) Nema gdje nije bio,par puta obisao svijet,zenu upoznao u po Sahare,ma ono,zivot maksimalno iskoristen,sad ima 70 i nesto godina i dalje biciklira,par poruka sam s njim proturio,kaze da ce ove godine proci po treci puta kroz Bosnu :D Ma lik je strava,prica preko 10 jezika...ma joj

Koga zanima

http://www.tilmann.com/en/index.php
 
Član
kakve on samo shuljeve ima :lol:
svaka mu cast.. moj nastavnik je 80tih biciklom obisao aziju i to mu bi dosta
 
Član
084141.1-lg.jpg
 

MTR

Član
evo gdje bi volio otic, al ono pravo. Svake godine najveci aero miting na svijetu , traje 7 dana i ono super do jaja

Osh Kosh AirVenture

[attachment=21968] [attachment=21969] [attachment=21967]

[attachment=21966] [attachment=21965] [attachment=21973]

[attachment=21972] [attachment=21971] [attachment=21970]
 

MTR

Član
ma to ja onako samo iz zeze , inace sam od djetinjstva oko njih bio , mamin ujak bio pilot u jna nekad pa cim u Mostar dodjem odma sam oko galeba il orla , eeee davno je to bilo
 
Član
imamo i mi pilota u familiji "osvetnik vukovara" (MiG-21) ako ti nesto kaze. samo sam jednom bila u Zg na njihovom "Air Showu"..
 
Super Moderator
ado_89 je napisao(la):
@RCat i ja vise volim ovako, planina, snijeg, svijece, vince i voljena osoba pored tebe. nista sladje nema...

moji idu na more ja na vlasic :D

to brate bujrum... javi se slijedeci put da ti ja pokazem vlasicke ljepote koje nisi obiso ;)






evo vam jedna prirodna ljepota sa druge strane vlasica ;)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top