PEPITO projekt...

PEPITO projekt...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle, ovo je moja vizija i moja zamisao kako sam zamislio sredit svoju Skodu Fabiu...Evo vam slike pa me zanima sta po vama ne stima tu, i sta bi se jso moglo izmijeniti, ono cisto samo radi ideje :cool:

( Farbanje lajsni, rucke vrata u boji auta i ne-alu poklopac goriva vec primio k znanju, pa da se ne ponavlja hehe ) :D



 
Član
ja bi jos sa zadnje haube maknuo znakove....ostalo je ok....a i ti bi zatamnio stakla u crno ili?(po mojem bi pasala crna stakla k tim stopkama)...sretno....
 
Član
meni se svidja ovo sve sto je doradjeno ima stila i ukusa a sad sve zavisi od majstora kako ce se sve uklopiti i zafarbati zato nemoj zuriti bolje segment po segment odraditi al ta bude kvalitet i obavezno stavljaj slike da vidimo kako napreduje i sretno sa doradama
 
Član
Fina zamisao,samo bi bile dobre neke hebenije stopke,ali ako nema odlicne su i ove.Ono sto se ne vidi na slici jesu xenoni u farovima koje ces vjerovatno raditi :)
 
Član
xenon kit, a stopke doci ce druge od Hella-e, samo su one 440KM, pa su mi malo paprikali....a ovo rijesenje ce biti do zavrsetka bibija, pa dok en skupim kesha malo....
 
ma vala meni su ove dzidze na stopovima ruzne skroz a ti kako hoces.....znam ja da ti njih samo hoces da promjenis pa kako bilo....:D i ovaj detalj iznad auspuha ide kolko ide i alu poklopac rezervoara....a ti bujrum kako hoces...
 
Član
ah da, ram oko auspufa...vec su mi i drugi govorili da ga pofarbam, tako da cu ga vjerovatno i farbat, ali cu ostavit sarafe u ovoj boji....a bez ovog rama ne mogu, jer onda gubo izrezan branik en lici ni Bogu ni narodu.... :(
 
namesto vegi, bolje "bad look" hauba, i pozadi zatvoren gepek...........a ona na stopovite vo nikoj slucaj............
 
Joj de malo gledajte datume kad komentarisete na teme.... Sta je sve do sada na skodi odradjeno od kada je ova tema otvorena...cccc!!!
 
Član
Eh, jedino zajednicko sada kako skoda izgleda i ovih planova je maska i girllovi na braniku prednjem, nikakve drugo slicnosti hehe...ovo bilo pijaca tuning, ja se uozbiljio hihihih :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top