PayPal ili Mooneybookers (pomoc)

PayPal ili Mooneybookers (pomoc)

Član
Predpostavljam da vas ima poprilicno koji koristite pay pal ili moneybookers pa bi zamolio ako neko moze malo da mi pripomogne i da me uputi malo u to.

Zelim da prebacujem sa paypala ili moneybookersa neke parice na debit tekuci racun (visa electron) ali nikako nemogu tamo da nastimam..Nisam upucen bas u to,i neznam dali paypal podrzaje hypo ili NLB...

Ako ima neko voljan da pomogne bio bih zahvalan.
 
Legend
Ako si novi korisnik na paypalu svakog prvog u mjesecu ti pare idu na debitnu karticu;)
 
Član
Nisam to znao.ali to je manje vise,nego fazon je sto nemogu da verifikujem svoju karticu..Probam sa NLB neide a isto tako ni hypo..
 
Legend
na paypal znaci kada ides da linkujes debitnu karticu ima da ukucas broj kartice i onaj kao sigurnosni trocifreni broj, to kada odradis oni ti uzmu sa kartice oko 1,95$ i ti odes u banku i trazis nalog na kojem ti se nalazi pin code koji ces kasnije ukucati u paypal te kad ga ukucas oni ti vrate taj 1,95$ i imas verifikovan nalog
 
Ne rade sve visa kartice na internetu. tj ne mogu se verifikovati. moras otici u banku da ti to omoguce. imam kartice kod 3 banke, samo kod jedne mi radi na netu (paypal), ostale dvije se ne mogu verifikovati, ali opet imam prijatelja koji ima karticu iz banke koja kod mene ne moze, kod njega moze, jer je isao u banku pa trazio da mu omoguce.....

a moneybookers ti je najlakse na stedni devizni racun (IBAN), pa s njega na visa karticu (uzmi intetrnet bankarstvo, da ne setas u banku)
 
Član
Nexus je napisao(la):
na paypal znaci kada ides da linkujes debitnu karticu ima da ukucas broj kartice i onaj kao sigurnosni trocifreni broj, to kada odradis oni ti uzmu sa kartice oko 1,95$ i ti odes u banku i trazis nalog na kojem ti se nalazi pin code koji ces kasnije ukucati u paypal te kad ga ukucas oni ti vrate taj 1,95$ i imas verifikovan nalog
a koji je to sigurnosni trocifreni broj na debitnoj kartici ja znam samo za pin on je cetveroznamenkast maestro kartica je u pitanju
 
Član
mladus je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
na paypal znaci kada ides da linkujes debitnu karticu ima da ukucas broj kartice i onaj kao sigurnosni trocifreni broj, to kada odradis oni ti uzmu sa kartice oko 1,95$ i ti odes u banku i trazis nalog na kojem ti se nalazi pin code koji ces kasnije ukucati u paypal te kad ga ukucas oni ti vrate taj 1,95$ i imas verifikovan nalog
a koji je to sigurnosni trocifreni broj na debitnoj kartici ja znam samo za pin on je cetveroznamenkast maestro kartica je u pitanju
pored potpisa imas 3 cifre a na maestro toga nema
odi u banku i trazzi visa karticu za tekuci racun NEMOJ DA TI UVALE VISA KREDITNU
 
Top