Pay Pal

Pay Pal

Član
pozz svima,interesuje me kako da otvorim pay pal racun u bih,od nekog ako vec ima pay pal..hvala
 
Član
Treba ti Visa debitna, prijaviš se, za par dana odeš u banku da ti isprintaju transakcije i upišeš kod sa transakcije od paypal-a i to je to.
 
Član
I ja sam se sa tim zajebavao citao dok nisam slucajno naletio na foru da se nista mjesecno ne placa lihvarima (banci)...
Odes u unicredit trazis eurni devizni racun i na njega eurnu debitnu karticu Mastercard cashpay.... Trebaju ti licna i CIPS za to..
Na tu karticu direkt eura ubacujes kojih kod nas ima fala bogu tona, najmanje 5e papirnih mozes... Nemas troskova mjesecno za odrzavanje... Jedini trosak je sto se 2dolara potvrde za paypal ne mogu tim putem vratiti na kartice koje nisu visa ali nakon 2 mjeseca dodjes u plus zbog odrzavanja...meni je vec dvije god zaledjeno 2dolara na paypalu xD....kada oni te pare povuku cekas 3 dana odes na banku i trazjs izvod uplate isplate na salteru.... Pored paypal ima 4znamenkasti broj on dodje kao potvrda koji im moras ukucat i eto ga, kartica potvrdjena ugodan shopping... (Ako stvar ne dodje 7 dana od najzadnjeg roka odma se trazi REFUND nikakvi dogovori ne dolaze u obzir...savijet gratis) refund radi jer pare se vracaju direkt na karticu ne na paypal..
 
Član
A sta druze kad treba refund novca da se napravi? Onda zaboravis na pare opet? Drugar odes u sberbank otvoris racun i izvadis master karticu i rjesis posao. Marka mjesecno ide clanarina za karticu. I 1.9km ide odrzavanje racuna
 
Član
Refund zaobilazi paypal i ide direkt na karticu... procitaj opet moj post molim te... ;) ne zaboravis na pare ;)
 
Član
Godinama eBay koristim, sve preko PayPal ide perfektno. Ako ne stigne, odmah prijavljujem i uzimam svoje pare nazad. Nikakvi dogovori i cekanja me ne zanimaju. Ja sam preko Nove banke sve rijesio, plus internet bankarstvo i iz kuce ne moras izlaziti. Potreban ti je u bilo kojoj banci racun, odes na salter ili kancelariju i rijesis za 10 minuta sve. Ako ne zelis da ti je taj nalog vezan sa glavnim nalogom na koji ti lijeze plata i ostalo, odvojis fino jedan i na njega prije transakcije prebacis potreban iznos i platis. Nikakva mudrolija, preko poruka ti nece niko rijesiti, znaci, pravac banka i to je to.
 
Član
Vec neko vrijeme narucim poneku sitnicu preko toga,zanima me za taj povrat,kako sta,jer sam prije 3 mjeseca porucio nesto sto jos uvijek nije doslo
 
Član
Sve mislim da ce doci jer dobijem mail da je uplata primljena i dan poslje dobijem obavjest o isporuci i sve ocekujem da ce doci..
Zanima me sta se desi ako naprimjer uradim refund a meni to dan poslje stigne ?
 
Član
citajuci dns na netu neke forume,naso sam tvoj moguci odgvoro...ako uradis refund a stigne ti paket,znaci da si dobio i jare i pare :D ako me kontas
 
Top