Passatom se zabio u stup benzinske crpke

Passatom se zabio u stup benzinske crpke

Član
Tri osobe su zadobile ozljede, neutvrđenog stupnja, u popodnevnoj prometnoj nesreći oko 15:30 sati na magistralnoj cesti M6.1 Mostar-Široki Brijeg. Vozač "VW Passata" (reg. oznaka 757-K-337), koji se kretao iz smjera Mostara, iz za sada neutvrđenih razloga je izgubio kontrolu, te udario stup ulične rasvjete na benzinskoj postaji Mustapić Frigo.Prometovanje na ovom dijelu ceste se odvijao neometano, dok su očevid obavili pripadnici PU Mostar.

(Bljesak.info)
http://www.bljesak.info/images/stories/PassatFrigo.jpg

http://www.bljesak.info/content/view/64891/158/
 
Član
da nije i ovaj malu mazio po nozi pa ovako zavrsio,jadan mu Bog pa gdje ce u stub pored onoliko prostora:icon_rolleyes:
 
Član
Naišao sam 3 minute poslje udesa,nije ni hitna došla bila.
I stvarno mi nije jasno kako je udario?!
Cesta ide ravno,desno je benziska,a on od svega u stup....
 
Član
a jbg desava se kod nas cojk prevrne porsche na ravnici i prostora da se razmjene 5 auta pa onda ovo mi nije nimalo ni cudno hmmm bile su i slike sjecam se
 
Član
Moguce, moguce... prije par noci ispred mene ide nekakav autic i krivuda po cesti, a ja vamo kontam, mahno ga lola pa ga nosa i napravim jos vece rastojanje. Tako dok ide, pitam se gdje je policija kad treba, kad mlada dize glavu odozdo. :))
E rekoh, ..bem mu, pa mogao je stati pored ceste i nek mu odradi to kako treba, a ne da dovodi u opasnost i ostale.
 
Član
acer5101 je napisao(la):
Moguce, moguce... prije par noci ispred mene ide nekakav autic i krivuda po cesti, a ja vamo kontam, mahno ga lola pa ga nosa i napravim jos vece rastojanje. Tako dok ide, pitam se gdje je policija kad treba, kad mlada dize glavu odozdo. :))
E rekoh, ..bem mu, pa mogao je stati pored ceste i nek mu odradi to kako treba, a ne da dovodi u opasnost i ostale.

eto vidis,ja sam gore vec napisao slican komentar,zato sto sam ja gledao kad lik ispred mene probi zastitnu ogradu i sleti u rijeku,drpo se s malom
 
Top