Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladusa__Neke felgice..

Dobro mu stoje :cool:
Najbolje mu leze felge na onaj fazon kao sto prve bile, poliran falc, crno srce :cool:
 
Evo ovo su zadnje slike auta,sa tuning showa Velika Kladusa...Posto necu vise na njemu nista da radim, za par dana moze da se stavi lock na ovu moju temu...Ozenio sam se i idem gore na zapad(Austria), pa se javim za par mjeseci ako Bog da sa novim projektom..
Auto je moje na prodaju Cijena je 13 000km...
Mislim prodajem sve moguce :D Novi zivot pocinje gore ispocetka...




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


I dalje cu da pratim forum al bez komentara neki itd :123:

Lijep Pozdrav
 

MTR

Član
nek je i tebe ogrijalo druze , sa srecom u novom zivotu i sve najbolje , bice auta jebo ti njih , samo neka zdravlja

et' odo sad plakat :D
 
Član
Ajde brate nisi umro vec se ozenio, ha ja. Slobodno ti baci koji koment necemo se mi ljutit'. Nek' je sa srecom u novom zivotu i da nam ubrzo predstavis neku novu zujalicu ;)
 
Neka je sa srecom :cool: nema tu nista lose sto se ozenio ;)

javi se ti i ostavi komentar i da nam ubrzo predstavis novi i bolji projekat :cool:
 
Administrator
neka je sa srecom... zivot nosi svoje... nastavi nas pratiti i komentarisati pa da nam otvoris garazu sa jos boljom vozilicom ;)
 
Član
sta ste navalili, sta tjesite covjeka , nijese objesio nego ozenio :lol:
a on sigurno nikad sretniji, jbes auto..uvijek dodje bolje hehe..sto ce aBd i kod njega biti..
cestitam;)
 
Član
kud bas gore na samu granicu,imam i ja dosta rodbine u At al svi su dole blize sloveniji tacnije u mircuslagu,nek je sa srecom ;)
 
Član
ko god kupi ovaj auto usrecit ce se maksimalno, nego neka je sa srecom u novoj drzavi, sa tvojom izabranicom, auta ce biti, vjerujem da od tebe mozemo ocekivati uskoro jos i bolji projekat od ovog:cool::cool::cool:
svi cemo to cekati sa nestrpljenjem:icon_smile:
 
neka je sa srecom drug sto si se ozenio,i ja sam ozenjen jos odavno pa se cesto javim na forumu,nije smak svijeta,zelim ti sve naj naj u buducim zivotu i mozda se kad sretnemo na Wörthersee ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top