Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Novi Turbo

svaka cast .... sad stvarno dobro izgleda na osnovu onih slika od prije...a feluge su mu extra..
;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Novi Turbo

ella-90 je napisao(la):
svaka cast .... sad stvarno dobro izgleda na osnovu onih slika od prije...a feluge su mu extra..
;)

Trudim se..Bice Jos bolji sa Gewindama..
Pa poslje dolaze stopovi..Chip..hmm..uvjek govorim sad cu pa sad ono ovo..Al nikad da odem do Srdjana..hehe..Al iskreno da kazem zadovoljan sam sa njegovim ubrzanjem i brzinom,pa me toliko bas i ne vuce.
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Novi Turbo

black_devil je napisao(la):
ella-90 je napisao(la):
svaka cast .... sad stvarno dobro izgleda na osnovu onih slika od prije...a feluge su mu extra..
;)

Trudim se..Bice Jos bolji sa Gewindama..
Pa poslje dolaze stopovi..Chip..hmm..uvjek govorim sad cu pa sad ono ovo..Al nikad da odem do Srdjana..hehe..Al iskreno da kazem zadovoljan sam sa njegovim ubrzanjem i brzinom,pa me toliko bas i ne vuce.

ma polako sve ce doci na red:D

ma joj brzina je naj bitnija ... :p

;);)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Kicker L7 15" Dual Voice Coil

Evo naletilo mi nesto za passat..Bar mislim da ce biti dobar,da malo gepek sredim...
U pitanju je Kicker L7 15" Dual Voice Coil...
Ako nekom nije tesko da mi malo objasni bolje,sta bi bilo najboolje da pokrene ovo..I kutija se mora nabaviti/napraviti..
I zn ali neko vise informacija o ovome..Hocu da mi kazu ovi bolje upoznati u muziku,jel ovo dobro,hoce li se osjetiti dosta dobro u passatu??
i702669_1002297.jpg

i702668_1002299.jpg

i702667_1002300.jpg

Pokraj seljaka :D
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Kicker L7 15" Dual Voice Coil

koliko para te ovo izaslo ak nije tajna:D
 
Početnik
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Kicker L7 15" Dual Voice Coil

uu extra sub ima da grmi jarane ..moraces na gepek da objesis tegove da se nebi otvaro :cool:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RG4VPLzmvuk&hl=en&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RG4VPLzmvuk&hl=en&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



pogledaj ovo ..maada tebi nece trebat tolika kutija i ovaj je sub ja mislim 1000 WRMS ..ima da gori jarane ..samo dobar amp ..treba ti neki dvokanalac sa najmanje 300 wrmsa po izlazu na 2 ohma ..i onda ce da gori ..
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Kicker L7 15" Dual Voice Coil

Jel ovo kenijada majke ti u flashi ?
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Kicker L7 15" Dual Voice Coil

Ejsss ne znas sta je kenijada....wauuuu...to ti je ratni sok u ovim staklenim se punio...gazirani sok od narandze..jeftin uvijek bio...kenijada jbt zar je moguce da ne znas:D
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Kicker L7 15" Dual Voice Coil

Neeznam bgm..hehe..Stara kupovala kiselu i sad valjda ima ovaj sok dode u gajbi sa kiselom..Nesto novo u njih...al pustimo to,j*at ga..:lol::lol::lol:
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Kicker L7 15" Dual Voice Coil

Ma kenijada garant:icon_smile: nema toga kod nas vishe bar sto se grada tice...slabo skroz...ja sam ga tamanio ko klinac poslije fudbala i fizickog:D

:icon_exclaim:
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Kicker L7 15" Dual Voice Coil

extra je gledao i na FB slike ma premocan je ;)
jedva cekam da to sve pozavrsavas pa da nimis klipic
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top