Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Foto Leon_Passat

Večeras "blacky" malo skresan pred disco clubom "EX" u Velikoj Kladuši...

Vjerujem da će kolega postaviti slike,ništa strašno uglavnom.;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Foto Leon_Passat

Upravo tako, budala pijana se zaletila u auto..Tj u zadnji kraj u felgu,branik i blatobran..Nadam se da mi nije iskrivio felgu..Mada je u tom trenutku zakacio ventil i guma se ispraznila..Slike kasnije..
Al sto je najgore,pobjegao je, i nakon 2h su ga pronasli..Imao je 2 promila...I tvrdio je da nije on bio tu..I da nije udario..Mada na njegovom autu Karlovacki oznaka tablice se vidi steta...
Cekam odgovor osiguranja..Trebam sutra ici da vidimm...:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Foto Leon_Passat

black_devil je napisao(la):
Upravo tako, budala pijana se zaletila u auto..Tj u zadnji kraj u felgu,branik i blatobran..Nadam se da mi nije iskrivio felgu..Mada je u tom trenutku zakacio ventil i guma se ispraznila..Slike kasnije..
Al sto je najgore,pobjegao je, i nakon 2h su ga pronasli..Imao je 2 promila...I tvrdio je da nije on bio tu..I da nije udario..Mada na njegovom autu Karlovacki oznaka tablice se vidi steta...
Cekam odgovor osiguranja..Trebam sutra ici da vidimm...:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

S obzirom u kakvoj se drzavi nalazimo, bices sretan ako dobijes i 150KM od osiguranja...
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_Foto Leon_Passat

Evo uslikao sam par slika... Cak se vide i komadici kako je palio gume ili sta vec..
I kad me udario,kolege moje vidjele galame "stani,stani udario si passata" a momak se valjda okrenuo i rekao " ma to nije nista,jebes too" i ponovo pod punim gasom udaljio se sa mjesta...Hrvatske tablice,tacnije Karlovac..I policija je nakon 2h pronasla momka, u pijanom stanju sa 2 promila,koji je tvrdio da to nije bio on,mada se vidjela steta na njegovom autu...A ispred disco cluba je bilo najmanje 70ljudi..Koji su to posmatrali..I dosli su po mene u Disco i rekli da mi je auto udarito..Ja mislio sala,jer sam ga bas parkirao na sigurnoo,al jbg desi se kad pijan covjek pokusava nesto pod rucnom raditi baci ga na autoo..

Sad mi je preostalo da tjeram preko osiguranja,sve sam naveo..Vidjecemo Koliko je jako hrvatsko osiguranje tacnije Jadransko..Hocu li moci sta izvuci novca..Ako bude malo tu je prigovor,s pripremljenim racunom koliko me je kostalo..














Bila je fora,kad je policija dosla pred club,ja im prisao,reko mene su udarili i ja sam vas pozvao..
A policajac mi odgovori "Haj kuci sto si sebi trazio posla"
A Ja "ja se izvinjavam,al vas nisam dobro razumio moze te mi ponoviti sta ste rekli"
heheh kad su oni skuzili da sam ja taj koji pozvao zbog auta...kaze meni policajac "***** ti boga mislio sam da te neko udario sakom,pa dosao prijaviti,a mi posla veceras preko glave:lol::lol::lol::lol:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_mala nezgoda passata

druze steta jest,ali da se sve popravit,opet je kod tebe manje u mene su stradala zadnja vrata,obje kromirane lajsne,obrva i karambolka,kod tebe vidim samo obrva,karambolka i felga stas tako nam grah pao,sve ce se to popravit glavu gore ;)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_mala nezgoda passata

Zar nemozes dobiti od svog osiguranja pare pa neka oni ganjaju tamo to njegovo osiguranje???
 
Super Moderator
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_mala nezgoda passata

a steta durg
ajd popravice se samo da dobijes sta od osigurana fino bi bilo
ne bi felgi trebalo nista bit ;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_mala nezgoda passata

legionar je napisao(la):
Zar nemozes dobiti od svog osiguranja pare pa neka oni ganjaju tamo to njegovo osiguranje???

Danas sam bio u osiguranju, morao sam otvoriti ziroracun za inostranstvo,tako da mi pare legnu na taj racun...
Sad ima tu jos posla sa njima,al polakoo..Valjda bude nesto..
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_mala nezgoda passata

Ma platit ce to osiguranje tebi samo ce malo duze da potraje
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_mala nezgoda passata

steta al napravit ce se. bas si ga doveo u red i ono belaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top