Passat

Passat

Član
Ovo auto je neko bas sa stilom uradio, znaci lagan bad look hauba, skinut zadnji znak, usa branici, gewinde, enterijer full , auto full , oyvucenje full . . . Steta , vjerujem da je bio perverzan na nekim 19-kama prije nego sto si ga ti uzeo , odakle je dosao ?
 
Član
rece ovaj da su bile 17ske fabricke na njemu, papiri iz holandije. izvadjeno u bih i ozvucenje iz gepeka. imam problem sa grijacima sjedista vuku struju kad je zakljucano auto al radi se na rijesenju ovo dan dva bice gotovo. servis veliki i mali odradjen tako da sam sad miran sto se tice motora. evo jedna slika od malopre
dsc0189.jpg
 
Član
Nebi ja rekao da idu gewinde i 17' to je bilo mozda da te utjesi pri kupovini. . . heheheh

Jesi siguran da grijaci vuku ? U ostalom kako ce vuci ako nisu upaljeni ?
 
Član
te su skinute u bih a ko zna koje su gore skinute pri prodaji :D nzn za grijace jesam siguran jer sam izvadio njihov osigurac i sad je ok. imas pp na piku
 
Član
Passat je odlican, prvi put sam ga vidio kod zgrade MB Radic stajao, premocno je izgledao, za razliku od sada bio spusten felge od Audia S line 18ke cini mi se, bas ekstra nisam ljepseg dugo vidio.
Kasnije stajao kod MB Radic pumpe, felge 16ke i podignut, odma losije izgledao, ali opet dobar
evo slicica jedna ako se vidi kakav je bio
1526757_680690621954329_1154393732_n.jpg

Sve najbolje, da te sluzi
spusti ga i stavi neke 18-19ke i vrh
 
Član
nemam druze, trazio po porukama na fb kako sam prijatelju slao link od passata tog sa Pik-a, mislio da je ono zavrsen artikal pa da imaju slike, ali nema, izbrisan, i samo ono ostala slicica u porukama ta, pa je prt screen i isjekao.
 
Dobar auto! Neka je sa srecom.

Samo komotno preko www.ebay.de odma naruci sebi kompletne sve stangle za citav prednji trap. To im je jedina manja problematika.

Imaju osjetljiv prednji trap kao svoj rodzak audi tih godina.

U njemackoj je jedan paket oko 180 eura. Dobijes 8 krajnica + krajnice za upravljanje.
 
Član
sa srecom juce crkla turbina danas stavljena nova. hvala starom clanu Dzeno_TDI na pomoci kod nene uviijek ima hladnu pivu :)
 
Top