"Passat" zamalo završio u kanalu

"Passat" zamalo završio u kanalu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Nije bilo povrijeđenih...
25.01.2008. 02:52

U ulici Kulina bana u Bijeljini došlo je do lakše saobraćajne nezgode u kojoj je pričinjena manja materijalna šteta, a nije bilo povrijeđenih. U udesu su učestvovala vozila "golf 2", kojim je upravljao Pero Bogdanović, i "passat 5", koji je vozio Bojan Terzić, obojica iz Bijeljine.
bijeljina-passat-kanal.jpg

Pod za sada nerazjašnjenim okolnostima, došlo je do sudara, usljed čega je "pasat" izletio sa ceste i zamalo završio u kanalu Dašnica. Za njegovo izvlačenje angažirana su dva kamiona sa sajlama.
 
Legend
Golf se zabio u ogradu

Povrijeđenom vozaču prva pomoć je ukazana u Hitnoj službi Doma zdravlja Srebrenik...
24.01.2008. 22:51

U ulici Mehmeda Ibrahimovića u Srebreniku preksinoć oko 19.30 sati dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je teže povrijeđena jedna osoba. Vozač automobila "golf 1" (265-T-978) Šemsudin D. (37) iz Srebrenika, pod još neutvrđenim okolnostima, na prilično klizavom kolovozu, izgubio je kontrolu nad vozilom i sletio sa ceste te udario u dvorišnu ogradu.

Oštećen prednji dio vozila

Povrijeđenom vozaču prva pomoć je ukazana u Hitnoj službi Doma zdravlja Srebrenik, a potom je prevezen na UKC u Tuzli. Na "golfu", ali i dvorišnoj ogradi pričinjena je veća materijalna šteta, a uviđaj na licu mjesta obavili su srebrenički policajci.

golf-dvoriste-srebrenik.jpg


Suvozač povrijeđen u "opel korsi"

Na magistralnom putu Tuzla - Orašje u Špionici kod Srebrenika preksinoć, oko ponoći, vozač automobila "opel-korsa" (062-M-836) Ermin H. (21) iz Mionice kod Gradačca, usljed neprilagođene brzine uvjetima na putu, izgubio je kontrolu nad vozilom, nakon čega je automobil sletio sa kolovoza i završio na proširenju s lijeve strane puta.
opel-corsa-unistena-srebrenik.jpg

Zbog višestrukog prevrtanja, "korsa" je u potpunosti uništena, a lakše tjelesne povrede zadobio je Alen S. (21) iz Mionice, koji je bio na mjestu suvozača. Nakon ukazane prve pomoći u Hitnoj službi Doma zdravlja Srebrenik, upućen je na daljnje pretrage u UKC u Tuzli.
 
Legend
Poginula u prevrnutom automobilu

fiat-uno-kalesija.jpg


Tifa Kopić (68) nastradala u "fiat unu" - Čuo sam da je nešto puklo i onda sam izgubio kontrolu nad vozilom, kaže Fadil Kopić
24.01.2008. 15:06

Na magistralnom putu Tuzla - Kalesija - Zvornik u Kalesiji Gornjoj prekjučer u 13 sati dogodila se saobraćajna nesreća, u kojoj je poginula Tifa Kopić (68) iz Capardija. Ona je zajedno s unukom Alenom (21) bila u automobilu "fijat uno", kojim je upravljao njen sin Fadil Kopić, kada je iznenada došlo do prevrtanja vozila.

Tifa, koja je sjedila na zadnjem sjedištu, zadobila je teže povrede u predjelu glave i hitno je prevezena u kalesijski Dom zdravlja, a zatim na UKC u Tuzli. Ljekari su pokušali sve kako bi joj spasili život, ali je Tifa usljed zadobivenih rana podlegla oko 17.30 sati. Fadil i njegov sin zadobili su lakše tjelesne povrede, ali nisu zadržani na liječenju.

- Čuo sam da je nešto puklo, kao da je neka kugla iskočila, a onda sam izgubio kontrolu nad vozilom i došlo je do prevrtanja. Majku smo hitno prvim vozilom koje je naišlo prevezli u Dom zdravlja, ali, nažalost, desilo se ono najgore - ispričao nam je Fadil Kopić.

Istakao je da je zajedno s majkom i sinom pošao na žalost Fahrudinu Aliću u Sarače, čiji je sin Jasmin nedavno preminuo usljed gušenja gasovima u garaži.

Očevidac nesreće bio je i Zijad Ramić, koji je u trenutku udesa radio u obližnjoj autopraonici. I on nam je rekao da je prvo čuo kako je nešto puklo, zatim se pojavio dim, a potom se automobil prevrnuo.

Uviđaj na mjestu nesreće izvršili su pripadnici Policijske uprave u Kalesiji.
 
Početnik
sve ispravni auti , cuj pukla kugla... pa nebi bilo lose nekad zamjenit,, nazalost zivotom se placaju takve gluposti,,,
 
Član
Ma brate dragi ni ovaj narod nije normalan,sta vise pokusavaju,putevi su nam strah losi,ja dok dodjem iz viteza u zenicu sve me dusa boli,koliko rupa vise ih ne mozes ni izbjeci,a ako ti se juri,pa brate dragi moja preporuka:
AUTOPUT 5C,ZAVEZATI SE,POJACAJ MUZIKU DO KRAJA,I NAGAZI DA TI KLIPOVI ISKACU KROZ HAUBU!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top