Passat typ 33-1979

Passat typ 33-1979

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
koji mjenjac si planirao staviti? ovo je bio petak karburator, imao sam ja taj motor nekada. pase li KR na ovo zvono? ako ne onda ces morati uzimati od jajeta cetvrtaka mjenjac.
i sretno s projektom. mi kad smo poceli audija imali smo samo skoljku...
 
Član
evo kupljeno nesto auta dok se ne slozi ono glavno...zima je nemores vise na motoru...

Znaci fiat tipo 94 god. 1.6ie ABS , GT unutrasnjost, Airbag, neka muzika onako Buba pristojno, KLIMA...
motor glava nanovo sredjena, felgice 15 Alesio upodiran u pi;ku materinu.... Ima na njemu raditi ali sve je to sitnice regan jos 2 miseca.

l_ec64cc775f5a7d9535b0301ef4a299ae.jpg
 
Član
skidam kapu ASKE777, napravit ces unikatno auto na ovom prostoru a ne sumnjam i dalje da ce tako biti... puno srece u daljim radovima, i ovo prilikom te molim bez spojler,,, jednostavno german style i kad prodjes s tim autom niko nece gledati BMW serije 7, Mercedesa S ili sl vec tebe u to budi siguran. tako je to u praksi, neobicno je cool danas... a ti si na pravom putu da full sredis svoj auto.

sretno i pozdrav.

p.s.
obavezno redovno postaj slike da vidimo i mi svi tok radova..
 
Član
aske777 je napisao(la):
evo kupljeno nesto auta dok se ne slozi ono glavno...zima je nemores vise na motoru...

Znaci fiat tipo 94 god. 1.6ie ABS , GT unutrasnjost, Airbag, neka muzika onako Buba pristojno, KLIMA...
motor glava nanovo sredjena, felgice 15 Alesio upodiran u pi;ku materinu.... Ima na njemu raditi ali sve je to sitnice regan jos 2 miseca.

l_ec64cc775f5a7d9535b0301ef4a299ae.jpg

uuh, Tipo ti je bombonica i po :)
 
Član
lijepi tipo........sretno u daljnjim radovima s pasatom.........kad ce biti gotov bit ce extra........
 
Član
hvala svima pa nevozim ja svasta Tipa sam uzeo slucajno bio za male novce treba na njemu raditi ali posto je to fiat jeftini su dijelovi...

E sada passat ide na german style nikakve plasticurine majka pooood 16" i KR sa ITB, Crna da crnja nemore biti sa svime u kromu i brusenom aluminiju. Unutrasnjost u kozi bijela kava multimedija da se disko postidi...
 
Član
Tek sad sam vidio ovu temu... E jesi car šta jest jest. Nemogu vjerovat da si odlučio za ovako nešto, svaka čast majstore, javi kako stvari idu s tim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top