PASSAT OD KOLEGE....i njegov zuti zmaj..

PASSAT OD KOLEGE....i njegov zuti zmaj..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kratko o njemu ime Samir Veljačić iz Velike Kladuse...ne moze da se reg nekako pa me je zamolio da stavim slike...pa evoo..



ali ima tu jos nes nevjerovatno...ima ovo cudo od PONTIACA vjerujte samo se po suncu voza to auto kise jos vidjelo nije :)


 
BOME JE ZUCOO LIJEPPP....JOJJJ AL KAKO CE COVJEK SA TROSKOVIMA IZACI NAKRAJJ..
JA MISLIM DA OVAJ PONTIAC TESKO DA SE VIDI U BIH..MOZDA IMA 2-3...AKO NIJE I TO PUNO..OVAJ JE STAR SVEGA 3-4MJESECA..
 
vouu,fin ovaj pontiac zaista!
unutrasnjost mi je nekako privlacna,jest da je cabrio zensko auto,ali eto nije lose imat ga ljeti:D
 
Član
zuco ima 275 konja plus neki turbo ima nemam pojma nesmi ga cojk ni goniti nama plese zadnji kraj :)
 
Član
fin ovaj žućo liči mi na opel GT il kako se već zove onaj opel,al to je sve GM pa nije čudno da liče
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
vouu,fin ovaj pontiac zaista!
unutrasnjost mi je nekako privlacna,jest da je cabrio zensko auto,ali eto nije lose imat ga ljeti:D

Znaci da ti n e dajemo porschea targu, ili ferru 360 cabricha ? :D
 
pa ako ste bas htjeli,daj dok je ljeto!:)

ma nije da je zensko,ali nije ni pravo musko,jesi ikad vidio rejserkso auto da je cabrio,noup.tako dakle ja bi uvijek uzeo prije modenu hard top negoli onu without top:)
 
Član
Ima lsicnosti sa daewoo coup.....jel ono daewoo ? isti je jajast ovako, 150 konja ima...ma znate na sta mislim ahahahahha :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top