Passat b6 problem *video*

Passat b6 problem *video*

Član
Passat 103kw 2.0 tdi...DSG mjenjac...Problem neki cudan zvuk kao u videu...auto normalno radi u voznji bez ikakvi problema...bez trzanja ili sta ja znam cega....Ali u leru radi ovaj zvuk..sa mjenjacem sve uredu ..Zvuk dolazi iz motora ili iza motora ne mogu tocno da cujem...Kad se ugrije na radnu temperaturu ne pravi taj zvuk tako cesto..evo video..ako je neko imo iskustva slobodno pisite..Hvala unaprijed
 
Fasovo zamajac,mjenjanje seta kvacila,zamajca I pratecih stvarcica,ulja u dsg-u itd... koliko je kilometara presao?
 
Član
Fasovo zamajac,mjenjanje seta kvacila,zamajca I pratecih stvarcica,ulja u dsg-u itd... koliko je kilometara presao?
225.000 kilometara..Da..nasao sam slican video na youtube a u description pise "DSG parking mode problem"isti zvuk stvara...Samo kad radi u leru to se cuje..kad se ugrije na normalnu temperaturu cuje se samo kad se doda gas na 1200 obrtaja malo zaskripi i onda se nikako ne pojavljuje...Mjenjac radi bez problema u voznji...Jako ruzan i zastrasujuci zvuk

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Član
Fasovo zamajac,mjenjanje seta kvacila,zamajca I pratecih stvarcica,ulja u dsg-u itd... koliko je kilometara presao?
Da upravu si bio...."dual mass flywheel" je otisao u pi... materinu...Sutra cemo da vidimo kolika me cifra ocekuje popravka u Austrjji..Otprilike u Bosni koliko kosta popravak?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Član
Pretpostavljam da je plutajući (nisam siguran kako funkcioniše kod DSG-a), ali ispod 500€ teško da ćeš proći.
 
Član
Pretpostavljam da je plutajući (nisam siguran kako funkcioniše kod DSG-a), ali ispod 500€ teško da ćeš proći.
Znaci ovdje u Austriji komotno mogu da potruplam tu cifru jer je satnica normalnom mehanicaru 70 € + dijelovi a u ovlastenkm servisu cak 90 €..Dozla boga da su kirurzi pa im tolike satnice

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Član
Znaci ovdje u Austriji komotno mogu da potruplam tu cifru jer je satnica normalnom mehanicaru 70 € + dijelovi a u ovlastenkm servisu cak 90 €..Dozla boga da su kirurzi pa im tolike satnice

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Dovezi onda u BiH i popravi.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Da imam vremena vjeruj da bi al kuhar sam i ssd nemam kad na wc da odem ko covijek od posla..Ma nista jebat ga na servis i dobro da se naguzim pa sta bude bude

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Daj nekome neka odveze ili plati pošteno i to ti je to.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Top