Passat b6 lupka, treska kad se auto zaustavi

Passat b6 lupka, treska kad se auto zaustavi

Član
Pozdrav svima
Ovako vozim passat b6 2.0 TDI 8V 4motion 103 kw oznaka motora BMP i imam problem da prilikom dolaska na semafor kad se auto skroz zaustavi kao da promjeni zvuk i pocne nesto da lupka i treska. Auto super pali, nema dima, super ide. Sumnjao sam na zamajac i zamijenio ga u kmpletu sa setom kvacila ali nista se nije promjenilo problem i dalje ostao. Ako je neko imao slican problem da se javi. Hvala
 
Član
Mjenjao sam nosace prije 10 mjeseci i tad mi je bio los onaj na suvozacevoj strani jer se tresla sva instrument tabla. A nemam nikakav osjecaj da motor hoda. Zvuk je slican kao kad remenica stopa pa kako da kazem zakiva. Mjenjao remenicu i remen prije godinu kad sam i kupio auto. Ne znam nije mi jasno sta moze biti. Mozda nesto na kardanu???
 
Član
Juce sam probavao auto i primjetio sam kad naglo zakocimi drzim kocnicu nista se necuje radi mirno motor i nema trekanja dok kad auto zaustavljam polako postepeno i kad stane pocnu vibracije. Izgleda opet neki nosac je oslabio. Probao sam popustat oba nosaca pa malo ventrirat motor ali nema uspjeha jedino da probam zamjenom jednog pa drugog. Vise sumnjamo na ovaj sto je na strani vozaca.
 
Top