Passat b6 DPF off

Passat b6 DPF off

Član
Cesto mi se pali upozorenje DPF filtera i kad predjem u komadu 100 km do 200 prestane i prego vaga kad pogledam zaprljanje bude oko 3 posto i nakon 2 mj opet se upali ovo gasenje filtera sta se dobije tim auto bolje vuce ili sta? unaprijed hvala na pomoci pozdrav
 
Član
slijedece sto ce ti se desit jeste da ce ti bacit auto u safe mode,meni na audiju se desilo, ne moze vise od 140 cak ni kad nizbrdo ide:D. Moj ti je savjet da vadis govno, imas dakija u istom gradu, nek ti to covjek rijesi da te ne boli glava:cool::cool:
 
Član
ispod auta se nalazi, na njemu ima jedna sonda, jedan senzor cini mi se i to je to, isto kao lonac od auspuha, na kraju krajeva on se i nalazi na izduvnoj grani. To sto dimi je proces regeneracije, jer filter sam pokusava da se regenerise i onda dimi. Ja sam nazalost ostao u italiji s tim problemom, i morao sam to tamo rijesiti, ali je drugo auto sad, da sam znao davno bi ga izvadio.

daki je pravi covjek za sve one s tim problemom, pohvalit cu ga ovdje kao momka koji mi je stvarno htio izaci u susret, cak mi je i dao jako dobru cijenu, ali nazalost ja nisam mogao doci kuci, tako da sam platio duplo od onog sto mi je on rekao
 
Top