Passat B6 2.0 TDI

Passat B6 2.0 TDI

Član
Bice to ok kad se i sedista ubace, dobro sija ventilacija a steta za multimediju

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Sta ces sa ovog kineza sto si ga prvog ubacio i kako sluzi,htio sam ga i ja u golfa ubaciti?
I taj prekidac za svijetla sa auto funkcijom sta se treba uraditi da funkcionise?
Doveo si ga u dobro stanje,sada imas podlogu za dalje
A nemojte hansa,dobar covjek,meni je pomogao.
Voli malo da se zeza samo
 
Član
Sta ces sa ovog kineza sto si ga prvog ubacio i kako sluzi,htio sam ga i ja u golfa ubaciti?
I taj prekidac za svijetla sa auto funkcijom sta se treba uraditi da funkcionise?
Doveo si ga u dobro stanje,sada imas podlogu za dalje
A nemojte hansa,dobar covjek,meni je pomogao.
Voli malo da se zeza samo
Ubacio ga danas burazu. Kod njega bio onaj standardni rcd 300 fabricki ali ovaj je dosta bolji. Mene sluzio godinu dana. Nisam imao problema. Cita sd kartice, usb i to je najvaznije. Pripazi samo da neces imati problem sa can-om. Moguce je da ti nece raditi osvjetljenje tipki i da se nece paliti u gasiti na kontakt pa ces morati uzeti dodatni kabal i prepinovati samo iz klime 2 zice da dobijes "dodatne struje" za osvjetljenje buttona i paljenje i gasenje na kontakt. To opet zavisi od auta ali i kod mene i kod brata je ista situacija, nije htio to radilo bez dodatnog kabla iz klimatronika.
Prekidac za svjetla sam samo stavio i radi bez problema. Svjetla se na kontakt pale i gase se prilikom gasenja auta. Na prvom stepenu kljuca (prije kontakta kod passata 6) rade pozicije i unutrasnje osvjetljenje tako da je to odlično.
 
Član
I ja sam gledao te kineze,nisu skupi.50-60€
A gledao sam i ove android 150€
Samo sam malo pesimistican kod njih iz razloga sto se plasim da to nece biti sporo ili nesto stopati,kao neki telefoni
Je li nisi mogao kod tog radio samo granati zicu od napajanja preko kontakta?
 
Član
I ja sam gledao te kineze,nisu skupi.50-60€
A gledao sam i ove android 150€
Samo sam malo pesimistican kod njih iz razloga sto se plasim da to nece biti sporo ili nesto stopati,kao neki telefoni
Je li nisi mogao kod tog radio samo granati zicu od napajanja preko kontakta?
Ja platio 145 KM novog, ovdje u Srebreniku covjek to dobavljao.
Nisam ljubitelj androida u autima, ne svidja mi se to.
Nisam te bas najbolje razumio u zadnjoj recenici. Uglavnom dobijes dodatne dvije zice i neki dzek. Izvadis 2 pina iz klimatronika i ubodes u taj dzek a nadalje ces imati granu gdje ces druge dvije zice vratiti u klimatronik a dvije ce ti ostati koje idu u radio. Jednostavno je. Imao sam i šemu tako da nije bilo problema.
 
Član
Ne znam sto ce ti biti zao prodati HU na kojem ne radi 90% stvari. Prodaj, uzmi nesto sto fercera.
Puhalice su odlicno ispale, prekidac isto tako odlican.. Svidja mi se kad neko obraca paznju na detalje.

A ovo za naslon, to sto ti je Hans rekao tako realno misle svi, nego su ovdje vecinom analni alpinisti i niko nista ne smije reci.
Boja odudara, ali ok, uparit ces je sa sjedistima. Ali cinjenica je da materijal izgleda bas grubo i mislim da nije za naslona.. Morat ces lakat mazati nekom kremom za ruke nakon voznje :D
 
Član
Ne znam sto ce ti biti zao prodati HU na kojem ne radi 90% stvari. Prodaj, uzmi nesto sto fercera.
Puhalice su odlicno ispale, prekidac isto tako odlican.. Svidja mi se kad neko obraca paznju na detalje.

A ovo za naslon, to sto ti je Hans rekao tako realno misle svi, nego su ovdje vecinom analni alpinisti i niko nista ne smije reci.
Boja odudara, ali ok, uparit ces je sa sjedistima. Ali cinjenica je da materijal izgleda bas grubo i mislim da nije za naslona.. Morat ces lakat mazati nekom kremom za ruke nakon voznje :D
A joj nemate pojma kako je materijal dobar. To je dobra kamera pa je uhvatila materijal bas u detalj pa mislis da je grub ali zapravo je totalno suprotno.
HN mi je zao prodati jer dobro izgleda a i ima bas sve funkcije osim wifi.
 
A joj nemate pojma kako je materijal dobar. To je dobra kamera pa je uhvatila materijal bas u detalj pa mislis da je grub ali zapravo je totalno suprotno.
Ma kamera ti je extra,
vidi se da ti je majstor za tkanje tepiha dobru gustocu cvorva izabrao za presvlake,
jedino je malo kedere zajebo, vozio je slalom kao ivica kostelic ili je popio kao ivica dacic!
kako se kaze,shit happens ili na nas jebiga! :D
 
Poslednja izmena:
Član
UPDATE:

Ubacena su druga sjedista kao sto sam ranije najavljivao:
20180910_100151.jpg 20180910_100110.jpg 20180910_100114.jpg 20180910_100119.jpg 20180910_100158.jpg 20180910_100245.jpg 20180910_100257.jpg

MedjutuA nisu se dugo zadrzala u autu...Nakon par dana prodao sam ih i namirio se na druga (odnosno treca po redu) :

20180912_123625.jpg
20180912_191103.jpg 20180912_191121.jpg 20180912_191135.jpg 20180912_191146.jpg 20180912_191154.jpg 20180912_191200.jpg 20180912_191215.jpg 20180912_191221.jpg 20180912_191231.jpg 20180912_191252.jpg 20180912_191502.jpg 20180912_191509.jpg

Danas ugradio, prezadovoljan izgledom i udobnosti.

20180912_191215.jpg

Posto nisam dobio ovaj krajnji "stuba" sa strana u originalnoj boji vjerovatno ce postojeci ici na presvlacenje u bez boju, koza naravno...da i to bude fabrika.

E sad...prednja sjedista kada sam ubacivao konektor za airbag (zuti) je drugaciji i ne moze se spojiti sa mojim zenskim dijelom medjutim to se da rijesiti direktnim spajanjem zice na zicu bez konektora.
Na drugom velikom konektoru (crni) sad imam cini mi se 6 pinova a na prosla 2 kompleta sjedista imao sam samo 2 pina koliko ima i na mom zenskom dijelu u podu i ta 2 pina su sluzila za elektroniku (podesavanje naslona i lumbalnog dijela).
Takodjer ispod vozacevog sjedista imam neku kontrolnu kutijicu pa sam iz toga zakljucio da ova sjedista imaju grijanje u sebi iako mi to prodavac na autootpadu nije potrvdio jer ne sjeca se kakav je klimatronik bio u autu iz kojeg je izvadio sjedala..."mislim da nemaju grijanje" rekao je.
Inace sjedista su skinuta za B6 limuzine iz 2008 god. (koliko se sjecam po datumu na sjedistima). Auto je bas bilo u fullu pocev od bixenon svjetala, komandi na volanu, alu dekor unutra itd...125kw motor je bio u njemu.
hs01a_zps198e62a4.jpg

Ovakva kutijica je u pitanju.
Sad ne znam na koji nacin provjeriti rade li grijaci u sjedistima. U slucaju da funkcionisu vjerovatno bi ih i osposobio za rad. Kako sam gledao na netu potreban je drugi klimatronik i instalacija koja jednim dijelom ide u "fuse box" a drugim u klimatornik..no nisam siguran u potpunosti.
Ako je neko strucniji oko ovoga savjet bi svakako dobro dosao...
 
Top