Passat b6 1.6tdi 77kw iskustva

Passat b6 1.6tdi 77kw iskustva

Član
Mozete mi reci vasa iskustva o ovome motoru,razmisljam o kupnji al je presao 300.000km,i dal se isplati
 
Član
B6 sa 77 KW je 1.9 TDI motor ... Koliko mi je poznato, nema Passata b6 sa 1.6 TDI motorom. Mislim da si ti tu pobrkao neke loncice!
 
Član
1.9tdi 77kw motor ko u golfu 5 audiu a3 itd
auto prostrano solidno i udoban, nije neki trkac sa 105hp al ide solidno, potrosnja kod mene tesko silazi ispod 6 na otvorenom mada se neki kunu da trosi 3.5 al to njima na dusu
gradske 9-10 nekad i 11. provjeri turbinu (300km nova reparirana kosta) dizne (65km reparirane) zamajac (set sa fisknim 250km ja placam) to su te neke boljke ovih motora
zna balit na usisnoj grani izmedju egr i usisne ima neka gumica u setu 110km kostaju, ja uzeo neke od 5 maraka dva komada evo 1000km za sada drze. i eto ako te jos sta zanima, pitaj
ako si musterija mogu ti i prodat svog, sve stvar dogovora :D
 
Član
Da, CR 1.6 zadnja godina proizvodnje za B6. Po snazi skoro isti kao 1.9. Licno, vise nikad necu uzeti 1.9, odnosno nista ispod 140ks. Za mene je to preslabo, a sad, kao porodicni auto sasvim uredno.
 
Član
Kao sto kaze seha444 jeste 2010 god je,auto izgleda ocuvano,unutra nov enterijer,samo me brine ovih 300tkm,hvala na odgovorima
 
Top