Passat B5.5 TDI

Passat B5.5 TDI

Član
Hehe :cool: Evo kako izgledaju felnice kad se montiraju na auto,jednino sto nisu bili gotovi VW cepovi za felne...

150320122337.jpg


150320122336.jpg


150320122332.jpg
 
Član
Nije los samo male su 17-ske,msl finiji bi bija kad bi izgleda ka ovaj na avataru:icon_biggrin:...
 
ma odličan pasonja,ne bih više dirao,jedino možda zatamnit još stakla i eventualno gewindice kakve ;) ,@jest Sale,ali kad bih čoek živio u dojčlandu,a ovako mu ne trebaju veće od 17-ki....na ovim našim gudurama..
 
Član
E sad je na red doslo i spustanje...doduse samo opruge su u pitanju,ako neko ima gewinde da proda neka se javi :icon_biggrin:

160320122348.jpg

160320122350.jpg


a evo i razlike u odnosu na fabricke...

opruge1.jpg


Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
ma odličan pasonja,ne bih više dirao,jedino možda zatamnit još stakla i eventualno gewindice kakve ;) ,@jest Sale,ali kad bih čoek živio u dojčlandu,a ovako mu ne trebaju veće od 17-ki....na ovim našim gudurama..

zatamnjen je kolega bice slike,a sto se felnica tice imam i 18" nema veze za puteve,ali ja mislim da ne postoji prevelika felna...:icon_biggrin:
 
Član
Passat ti je prelijep. ;)
Je li neudoban sa 17 i spusten? Je li izdrzljivo jer kao da je dobro pao. :icon_rolleyes:
 
Član
Nije neudoban ni malo,zato sto su ostali fabricki amortizeri,sad samo mora malo vise da se pazi u voznji :)
 
Momak zna šta radi izgleda ! Passat ti je prelijep ! ;) Daj nam koju sliku s' guza ! ;) Jesi radio po tom pitanju išta ? Nastavi ovako ! :cool:
 
Top