Passat b5 2002god Svjetla

Passat b5 2002god Svjetla

Član
Pozz
Nisam nikako rastavljo svjetla od pasata , kupio sam led pozicije , i sad me zanima sta sve trebam da skinem da bi ugradio te pozicije , koliko ima tu posla vremenski jel zahtjevno ?

znam da je tema malo paGlu , al jbg hocu da to uradim a neznam kako sta ?:icon_question:
 
Administrator
Tema, nije malo paGlu, već puno. Brate mili, otvoriš haubu, saviješ noge malo u koljenima i sagneš se prema naprijed za nekih 50 stepeni, ako te bole ledja, ako ne bole, onda možeš se saget i 90 stepeni. Podigneš rukave i počneš da gledaš i tražiš far. Kada nađeš far, vidiš ima li kakva plastika da se skine, obično crne ili bijele boje, koja služi kao zaštita. E kad nju skineš onda opet gledaš po faru i kontaš gdje bi mogla biti pozicija i na kraju vidiš mali džek, i predpostaviš da bi tu mogla biti. Taj džek okreneš u jednu stranu i povučeš ga ka sebi. Kada ga izvadiš iz fara, imaš šta vidjeti. Pozicija se nalazi baš tu. Izvadiš staru, staviš novu i sav postupak koji je ispred opisan, uradiš ali u obrnutom redoslijedu i to je to. Sva mudrolija.

Dok otvoriš temu, i čekaš da ti neko odgovori, možeš sam otići i otvoriti haubu i vidjeti šta i kako. Bar zamijeniti sijalicu nije problem.
 
Top