Passat B5 1.9tdi

Passat B5 1.9tdi

Član
Aha. To nisam znao. Po meni je zelena ljepsa od plave. Skodin fazon. Samo jos radio zamjeni uzmi neku jacu makinu.
 
Član
I ja sam vise za zelenu sa bijelom kombinacijom,npr da budu kazaljke bijele brojevi zeleni,a za radio mozes mozda iz fabie uzeti sa CD-om.
 
To je stvar ukusa,i nema rasorave a nakon zelenog dosadnog je extra promjena.jos gora je u mercu 2002 g a narandasto sve,glupo do bola
 
Član
Mercedes i opel bas ne posvete paznje tom osvjetljenju...ovi neki modeli aktivni kod nas....
 
Bas je dobra kombinacija crveno plava...kakva je to logika reci da je fuj kombinacija....
Ali samo crveno plavo ne crveno plavo i zeleno...
 
Član
Ma dobro momci svako ima svoj ukus..nema tu neke rasprave :D..ja sam samo rekao u kakvu cu kombinaciju stavit jer mi zelena dosadila ;)
 
Član
kad već mijenjaš napravi nešto drugačije ;) meni se crveno i plavo iskreno ne sviđa.. crveno mi je fino, ali ono plavo... više mi se na vrh glave popelo. Ja bih sve tipke i displeje u crveno i bijele brojeve na tacho-u.
 
Član
Audi je tu najbolji. Bas ugodjaj na svakom modelu. Ja sam izbacio plavu i bas mocno izgleda skroz
 
Prvo je sve pocelo sa nekom zelenom,pa se prebacilo na narandzasto,pa je moda bila crveno plava pa onda crveno bijela pa sad je to sve stvar ukusa...meni najgore ima mercedes i bmw stariji modeli..ne toliko bas i stariji al narandzasta nwkako sve odudara u instrument tabli...
 
Član
Pocelo se radit sto sam i spominjao..dakle sve u crveno..oem bajo moj

6520139a57866014c6bdb634e61cd1e4.jpg


Ostao jos sat i pokoji prekidac :)
 
Top