Passat b5 1.8 T

Passat b5 1.8 T

Član
stavio se i blow off video nesto nemogu ubaciti neznam zasto al bice auto se priprema za gradisku malo se doteze bice slike i od tog
 

Prilozi

  • 20150409_152245.jpg
    20150409_152245.jpg
    827,1 KB · Pregleda: 62
Član
Nije me bilo odavno na autu se radi punom parom nakon dugo rasmisljana passat se farba komplet al ostaje ista boja nista nista nemjenjam osim nekih sitnih detalja
 
Član
Sve je poskidano sa auta blatobrani braninici plastike i oprano plastike su planirane da se ofarbaju crnim teksturom a lajsne preko branika i na vratima u boju auta.Skinute su sticker bomb naljepnice i carbon folija ide sve u jednu boju za sada.Kako budu radovi napredovali i slike ce biti tu pozz do tada
 
Član
Već je sada lijepši bez sicker-a i crnog krova ;) Nadam se da će lakirer odlično odraditi svoj dio posla i onda će passat bit extra :D
 
Član
Još iza svega staviti neku kulturnu felgu i bio bi vrh, borbet za moj ukus proslo svrseno vrijeme, puno bolje mu stale mercedesove, ostalo super :)
 
Član
Drug bile su mercedesove na njemu a svak ima svoj ukus o tome netreba raspravljati a ja ni jedne felege nedrzim na autu vise od jedne sezone
 
Član
ne fali nista ovim felgama i auto je stariji super mu stoje, a kad si vec lakirao mozda si mogao neku bolju boju izabrati al ni ova nije losa
 
Dobro mu stoje i ove felge jbg to je jednostavno stvar ukusa nekome se vise svidjaju obicne felge msm ravnije nego ove sa falcom, svako ima svoj stil jbg
Passat je za pohvalu druze ;)
 
Hvala druze, kazi mi jesi razmisljao mozda slucajno da promjenis boju na felgama msm ovog unutrasnjeg dijela?
Neku malo svjetliju ili tako nesta? Ne znam kako bi stajala neka svjetlija boja sa poliranim falcom jer i u mene je dosta tamna boja, pa me bas zanima kako li bi izgledalo na ovu sivu boju auta neka druga boja na felgama kao u nas ove felge sto su :)
 
Top