Passat b3 zamjena sjedišta

Passat b3 zamjena sjedišta

Član
Gledao sam po netu ali dosta su rijetki projekti sa passatom b3 i većinom su slike obrisane sa servera te se ne mogu pregledat, interesuje me koja sjedišta odgovaraju passata bez prepravki a koja uz malu prepravku, zanimaju me profilisana sjedišta, kao i ona iz golf 4,passat 5/5+, ili eventualno da li sjedišta iz audi 80 (imaju lijepa profilisana) mogu li direktno na šine od passata?
 
Član
Sumnjam da imas neki izbor bez prepravki, ali imas od pasata GT i VR6 profilisana. Ja sam u svog ubacio od GT nisu bas grubo profilisana ali meni dovoljno jer su udobna i lijepa, a imas i one malo grublje verzije ja msm da su u vr6 ubacivana...
 
Član
Sumnjam da imas neki izbor bez prepravki, ali imas od pasata GT i VR6 profilisana. Ja sam u svog ubacio od GT nisu bas grubo profilisana ali meni dovoljno jer su udobna i lijepa, a imas i one malo grublje verzije ja msm da su u vr6 ubacivana...
Ta GT sjedišta su dobra, ali dosta rijetka, pa sam trazio neko adekvatno povoljno rjesenje

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Član
Mislim da ti je sigurno najpovoljnija opcija, sjedista od Golfa 4, a lako se ubace i u Golfa 2, *mala je prepravka), pa mislim da u tvoje auto nece biti problema.
 
Član
Mislim da ti je sigurno najpovoljnija opcija, sjedista od Golfa 4, a lako se ubace i u Golfa 2, *mala je prepravka), pa mislim da u tvoje auto nece biti problema.
To sam i ja razmisljao, znas li mozda kakva je razlika da se uzme od pasata 5 ili 5+?

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Top