Passat B3 problem sa strujom

Passat B3 problem sa strujom

Član
RS TURBO je napisao(la):
Ma kazem za sijalice samo da mu vodovi ne izgore jer su originalne jeftine i ima ih svugdje uzeti, a da mu isprazni u voznji akumulator nema sanse osim ako je ne ispravan alternator, pa da potrosaci isprazne akumulator...

Pa da covece u VOOOZNJI hej trebalo bi ga napuniti haha ono meni isprazni skroz jbt.
 
ma 99% ti ne puni akumulator... gotovo je nemoguce da za tako kratko vrijeme isprazni akumulator neka obicna sijalica u autu ako je ostala upaljena :icon_eek: provjeri punjenje akumulatora i dobices neke odgovore na ovaj problem :icon_smile:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
ma 99% ti ne puni akumulator... gotovo je nemoguce da za tako kratko vrijeme isprazni akumulator neka obicna sijalica u autu ako je ostala upaljena :icon_eek: provjeri punjenje akumulatora i dobices neke odgovore na ovaj problem :icon_smile:

Ma evo i danas me zeza,ne znam vise sta da radim mislio sam da je do zvucnika sto sam spajao skoro pa sam i njih ponovo izolovao izolirkom trakom i sve ali opet nista,a sta da provjerim da li puni akumulator? Ovak ja njega upalim i skinem klemu i on opet radi normalno ne gasi se,znam to.
 
acolik92 je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
ma 99% ti ne puni akumulator... gotovo je nemoguce da za tako kratko vrijeme isprazni akumulator neka obicna sijalica u autu ako je ostala upaljena :icon_eek: provjeri punjenje akumulatora i dobices neke odgovore na ovaj problem :icon_smile:

Ma evo i danas me zeza,ne znam vise sta da radim mislio sam da je do zvucnika sto sam spajao skoro pa sam i njih ponovo izolovao izolirkom trakom i sve ali opet nista,a sta da provjerim da li puni akumulator? Ovak ja njega upalim i skinem klemu i on opet radi normalno ne gasi se,znam to.

Ma ne na taj nacin, imas onaj uredjaj sto se prikopca na akumulator sa kojim se provjerava stanje akumulatora, kakvo mu je punjenje... 1. ne puni nikako - crvena.. 2. slabo puni - zuta, 3. odlicno punjenje - zelena lampica to kod elektricara provjeris i znas onda sta ti je raditi.. ovako samo bezveze "prevrces" po autu a neznas ni sta je ;)
 
Top