Passat 6 problem sa turbinom/ trzanjem i lampicom

Passat 6 problem sa turbinom/ trzanjem i lampicom

Član
pozdrav svima. novi sam na forumu pa bih volio cuti vase misljenje o problemu koji imam.
u pitanju je passat 6 2.0 tdi 103 kw bkp oznaka motora , dvije bregaste.
naime, auto mi trzne par puta na nekom konstantnom normalnom gasu od 1500 do 2500 obrtaja otprilike.
kada nagazim gas on ide normalno, ne trza, ali cim drzim gas na 2000 obrtaja npr. u bilo kojoj brzini trzne nekoliko puta.
takodjer nema snage, turbina kao da ne radi (mozda radi na cca 20-30%) a obzirom na silne kw treba da nosi.
i uz sve to jucer mi se upalila lampica od motora (ona zuta, check engine, s tim da ne pise nista nego samo lampica upaljena cista).
jel imao neko slicnih problema sa ovim trzajima i da li je problem konkretno u turbini ili moze biti i do crijeva koje vode do nje jer u prve dvije brzine prilikom ubrzavanja nesto mi cvrci pa mi se stvara sumnja da nije probijeno neko crijevo koje vodi ka turbini ?
inace kad se ubrzava (u svim brzinama) auto susti. ne znam da li je to normalno da tako radi ili je u pitanju strujanje nekog vazduha negdje.
 
Član
inace da napomenem auto u leru radi odlicno cak i kada dodam gas u leru ne cuje se nista i nema smetnji u radu tipa neravnomjeran rad motora, gasenje i slicno.
 
Član
I u mene je octavia sa istim motorom, u zadnje vrijeme mi ponekad tako trzne, jucer sam isao uz veliko brdo pod teretom i 3-4x je trznulo u drugoj ili trecoj brzini. Inace sve ok normalno vuce, a kad mi je prozor otvoren 5cm i kad se pali turbina cuje se neki zvuk malo koji me podsjeca kao da je auspuh (frrr) malo probijen
 
Član
I u mene je octavia sa istim motorom, u zadnje vrijeme mi ponekad tako trzne, jucer sam isao uz veliko brdo pod teretom i 3-4x je trznulo u drugoj ili trecoj brzini. Inace sve ok normalno vuce, a kad mi je prozor otvoren 5cm i kad se pali turbina cuje se neki zvuk malo koji me podsjeca kao da je auspuh (frrr) malo probijen
ovaj moj ne vuce dobro a pri nekom konstantom gasu u bilo kojoj brzini izmedju 1500-2500 o/min trzne par puta
 
Pistanje kod tih motora strada klapna na hladnjaku izduvnih gasova tj.hladnjaku egr ventila tu ima leptiric kojeg regulise vakum ventil taj leptiric se pohaba i ispusta izduvne gasove
Naime na dizalicu i dobro pregledat vozilo inace na tom mjestu bufe garezi ako tu pusta
Skini provjeri pumpu i rezervaru ako vuce fals zrak zna trzat zbog nedovoljne kolicine goriva a i sitka zna bit zaprljana
 
Član
Lave ako nisi rijesio problem, pogledaj crijevo koje vodi iz turbine u intercooler, nalazi se blizu akumulatora ispod crijeva od filtera zraka, u mene je to bio problem tek sam skontao kad je skroz puklo prije 2 dana, sad auto ima dosta bolju vucu i ne trza, crijevo je 69km i 15 zamjena jer ga je bilo tesko skinuti
 
Član
Lave ako nisi rijesio problem, pogledaj crijevo koje vodi iz turbine u intercooler, nalazi se blizu akumulatora ispod crijeva od filtera zraka, u mene je to bio problem tek sam skontao kad je skroz puklo prije 2 dana, sad auto ima dosta bolju vucu i ne trza, crijevo je 69km i 15 zamjena jer ga je bilo tesko skinuti
rijesio sam...zamijenio intercooler, jedno crijevo koje vodi od intercoolera ka turbini i turbinu sam reparirao..sad je drugi motor, ne trza a iznad 2000 obrtaja se otima. mnogo lose su im odrdjena ova crijeva koja idu od intercoolera, selne su dosta slabe pa vremenom popusti pa moze doci do situacije da crijevo spane uslijed pritiska.
u prve dvije brzine mi se opet cuje cvrkutanje, majstor mi je rekao da opet negdje ima rupica gdje pusta zrak ali nije opasno, uglavnom tesko je napraviti da bude 100% zatvoren sistem.
 
Član
Imao sam isti problem da auto trza, Passat 6 1.9, i niko nije znao sta je. Na kraju sam shvatio da je problem nastao kada sam sipao gorivo na gaspromu, ima tome i dvije godine. Na kraju je majstor ocistio sva crijeva i problem je nestao, na kraju nismo znali sta je bio uzrok a auto od tada vise nikad nije trznuo/stucnuo. Turbina i dijasntostika sve bilo uredno.
 
Top