Passat 5

Passat 5

http://www.autoscout24.com/offers/-282372218?smid=CoCo-SM-TL-S&id=282372218

Od 2005 do dns je kod istog frajera,on kaze da je najviše vremena proveo na brzoj cesti jer mu to kuća - posao. Po servisnoj knjizi veliki servis radjen prije 40k km, 4 ljetne sa alu felgama,a zimske nove stavljanje,ima hrdje na desnom braniku tačka prečnika 0,5 cm,ali ništa strašno, unutra malo prljav... Ugl sve uredno samo me kilometraza zeza,pa nezz.

Volio bi čuti vaše savjete da li uzeti ili ne,ima li neko iskustva sa ovim motorom i sl.
Cijena je spuštena na 2300€, nije zbog kvarova nego zbog njegovog poznanstva sa mojim rodjakom.
Hvala unaprijed.
 
Član
http://www.autoscout24.com/offers/-282372218?smid=CoCo-SM-TL-S&id=282372218

Od 2005 do dns je kod istog frajera,on kaze da je najviše vremena proveo na brzoj cesti jer mu to kuća - posao. Po servisnoj knjizi veliki servis radjen prije 40k km, 4 ljetne sa alu felgama,a zimske nove stavljanje,ima hrdje na desnom braniku tačka prečnika 0,5 cm,ali ništa strašno, unutra malo prljav... Ugl sve uredno samo me kilometraza zeza,pa nezz.

Volio bi čuti vaše savjete da li uzeti ili ne,ima li neko iskustva sa ovim motorom i sl.
Cijena je spuštena na 2300€, nije zbog kvarova nego zbog njegovog poznanstva sa mojim rodjakom.
Hvala unaprijed.
Jest malo vise presao, ali zato je i ta cijena
 
Član
Vidi ako hoces bas pasata i plin=

2.0 benzin, nije trkac, hoce potrositi ali ides na plin, robustan motor

1.8t benzin, dobar motor, odgovara tezini auta. Sa plinom extra

Eto toliko od mene
 
Član
Preporuka za 2.0
Imam isti i nemam problema auto bukvalno ne poderiv. I dizel vise ne ide u avliju nikada. Jednom imao presao beskonačno i kad je krenula igranka svega i svaceg :)
 
Izgleda nagovoriste vi mene na benzinca,na kraju ce izgleda tako i biti, vidim da ih ima manje ali vjerovatno 2.0 ću pokušat tražiti. Hvala momci nadam se da se neću pokajati.
 
Član
Po meni volja solucija audi a4 2.0

A passata trazi amerikanca ako ima. Neces se pokajati. A nemoj bjezati ni od automatika. Sve radi extra.
 
Član
Izgleda nagovoriste vi mene na benzinca,na kraju ce izgleda tako i biti, vidim da ih ima manje ali vjerovatno 2.0 ću pokušat tražiti. Hvala momci nadam se da se neću pokajati.
Ako je ovaj passat regularan, tj. znaš da nije bio razbijan i da je redovno rađen servis...nemoj da se dvoumiš. Većina ih dođe i sa više kilometara, 400-500 hiljada, samo skinu na 170 ili 180 hiljada. Cijena je dosta korektna ako nema većih ulaganja u auto. Pusti ove što te naopako savjetuju da kupiš amerikanca benzinca pa na plin...to je tek igranka. Ovaj TDI je provjeren motor.
 
Član
Ako je ovaj passat regularan, tj. znaš da nije bio razbijan i da je redovno rađen servis...nemoj da se dvoumiš. Većina ih dođe i sa više kilometara, 400-500 hiljada, samo skinu na 170 ili 180 hiljada. Cijena je dosta korektna ako nema većih ulaganja u auto. Pusti ove što te naopako savjetuju da kupiš amerikanca benzinca pa na plin...to je tek igranka. Ovaj TDI je provjeren motor.
Da da provjeren:

Zamajac
Dizne
Grijaci
Boschpumpa
Dpf i milion drugih senzora
 
Član
Ne znam baš da Passat iz ove godine ima filter za čestice, a sve ostalo mu je isto kao i na benzincu, na kojem bi još dodao plin pa izračunaj dodatne troškove i za to....
Kažem, ako je auto provjereno, poznatog porijekla i historije, zašto da ne...na 12-13 godina starom autu je normalno da imaš određena ulaganja, nema tu pomoći benzin ili dizel.
 
Član
Benzinca taman plati manje koliko kosta ugradnja plina... I odmah se vozi jeftinije i ugodnije...

Al svako ima svoje zelje, i misljenja...
 
Član
Opet indijanac keno. Mora on neke lijeve savjete. Pa sta mislis kakav je enterijer i sjedala na autu koje je preslo 400 a kako na autu koje je preslo 150? Plin je danas dosao do savršenstva, kvalitetna oprema i nema da boli glava
 
Ja se slazem sa Kenom , svako danas auto je preslo i vise samo sto nase sverce vracaju kilometraze. I nema veze jel auto preslo 150 ili 400 hiljada neko ko ga je vozio. Ima auta koja su nova , na satu po 30,000 pa ga je neki dundzer kupio sve zivo prljavo , poderano i razguljeno dok neko cuva i brine se o svom autu pa servise i prije vremena rade. Takodje moje je misljenje ako je vozilo 100% provjereno i ako ga je covjek uredno odrzavao ja bi ga kupio. Plin nikad nije bio los nego mentalitet naseg naroda koji vozi , putuje , pali i samo sto jos ne kuha na njeg na plin dok se niko ne pridrzava onog jedan rezervar benzina 2 plina.
 
Top