passat 5+

passat 5+

Član
pozdrav imam problem na passatu 5+ 2003 god.upalila mi se lampica od grijaca i pise mi ovo -- motorstörung werkstatt -- znali neko dali je to znak da su grijaci crkli ili neki drugi problem
 
Član
pa da to ti je to to je i meni izbacivalo i ja kupim prekidac bio je 6 km i od tada nista ne izbacuje
 
Član
e pa moguce nesto sam diro na stopi i iskljucio je i tad je se i upalila lampica al opet kakve veze ima od grijaca lampica
 
almir100 je napisao(la):
e pa moguce nesto sam diro na stopi i iskljucio je i tad je se i upalila lampica al opet kakve veze ima od grijaca lampica

dosta gresaka ocitava lampica grijaca,nije samo za grijace kako se cini:icon_smile:
 
Član
ajdin_ze
Zamjeni prekidac kocnice.Kod tebe prekidac ima vise funkcija tj. namjena i jedan strujni krug mu je riknuo a drugi koji pali stope jos uvijek radi.Uobicajena pojava na vw,seat-u,audiju i skodi.
 
Član
Evo da ne otvaram istu temu, i meni se drugi put dešava. Sad uz upaljene lampice od abs-a i esp-a i lampica grijača i isto piše, motorstorg. werkstatt. Koliko sam primjetio sve radi osim štop svjetala. Išao sam u Šibenik i cijelo vrijeme blinka lapmica grijača. Kad sam se vračao iz čista mira se ugasi lampica, vidim da su se pojavila svjetla kad pritisnem kočnicu ali ostaju abs i esp upaljene. Svi prekidači izgledaju ispravni, ne kontam kako se odjednom upali i isto tako ugasi.
 
Član
promjeni prekidac kocnice u ovlastenom uzmi, ja na petici mijenjao sam 27 km bio... i od tad nista ne blinka ;)
 
Član
Ne misli na te prekidace. Stop šalter je u pitanju .Izgleda ovako nekako :D
images
 
Član
Mogu li ja sam promijeniti taj osigurač ili mora majstor, ako mogu sam gdje se otprilike nalazi?
 
Član
ma mozes sam, nalazi se na papucici kocnice, samo se zakrene i ide vani isto tako i novi stavis i gotovo...
malo google koristi ;)
 
Član
Ma googlao sam ali nisam našao ništa, gledao sam na papučici kočnice i nisam našao, moram kasnije detaljnije pregledati. U svakom slučaju hvala, riješit će se nekako.
 
Top