Passat 5+

Passat 5+

Ekstra passi,mozda masku u crnu,malo ne znam , ove retrovizore , valjalo bi uraditi jedno vrijeme :D , mozes uvijek vratiti u bijelu , neka bude dosta drugaciji od ostalih ;)
Moze folijom uradit malo profurat kad dojadi skini i veselo opet...mozda nije to to sto on trazi mada bi extra izgledalo bgm ti se dobro uklopi boja felgi...ako ih ikad budes prodavao javi meni ja sam.musterija uvijek...
Sto se.tice maske.tvoj ukus druze i ovako je extra akao sto znam.po sebi cim.se nesto zavrso uvijek nesto.sljedece ispadne i tako u krug....samo nek nas ima sto vise ho ho ho
 
Dobar Passat, felge su me iznenadile, bio sam skeptican kad si napisao da planiras nesto farbati, ali ispalo je bas zanimljivo.
 
Moze folijom uradit malo profurat kad dojadi skini i veselo opet...mozda nije to to sto on trazi mada bi extra izgledalo bgm ti se dobro uklopi boja felgi...ako ih ikad budes prodavao javi meni ja sam.musterija uvijek...
Sto se.tice maske.tvoj ukus druze i ovako je extra akao sto znam.po sebi cim.se nesto zavrso uvijek nesto.sljedece ispadne i tako u krug....samo nek nas ima sto vise ho ho ho
naravno drug neke sitnije stvari nije problem prepravljat folija il lak nebitno uvjek ako mi nepase moze se vratit kako je i bilo
ako budem ok javim ti mada nevjerujem al opet ko ce znat ....
upravo ko sto kazes jedno zavrsis odma treba nesto drugo
 
E ovako kupio sam foliju za farove neku crnu
al je podebela bas nije ni savitljiva ni rastezljiva
pokusao sam zalijepit al nema sanse da se moze oblikovat prema farovima sreca pa sam kupio duplo ako zeznem ko sto vec jesam
pa dal je neko lijepio il zna kako ide dal se grije il nesto?
 
A to je ona sa dvije zastitne folije jednu odlijepis kad radis s ljepljive strane a drugu skines kada zavrsis ona sluzi da ne ogrebes foliju kad je oblikujes ako.je to ta...ja sam.radio stopove sa takvom folijom malo je tesko malo zagrijes i polako bez muke...
 
Mislim da nije ta drug samo se jedna strana odljepljuje i kad se odlijepi i dalje je podebela nije ni savitljiva ni rastezljiva dosta je kruta
ipak hvala
 
Nije lose prijatelju, al ja da sam na tvom mjestu ja bih prodo te farove i kupio bi xenon original farove od passata sa 3 kruga u faru, za te pare koliko ti tvoji kostaju mozes ladno nac na otpadu bi xenon farove za 250 do 300KM.
I samo nastavi tako ;)
 
Pa nisam bas ni trazio te org posto planiram i stopke zamijenit isto led neke ima 2 vrste sto mi se svidjaju
A i idem na to da zamijenim farove stopke da nisu fabricki bas ovako nesto jos stopke nabavit pa vidjecemo ;) kako ce biti
 
Top