Passat 5+ problem pri zakljucavanju

Passat 5+ problem pri zakljucavanju

Kupio sam passata 5+ 1.9TDI 96kw 130KS 2001godina i u kljucu baterija je bila prazna zamjenio sam bateriju i sada na kljucu reaguje lampica na svako duge ali nece da izvrsi ni jednu funkciju...Da li neko zna da nije neki osigurac ili slicno pregorio? :icon_question:
 
Član
ne prepoznaje ga modul valjda ima neka metoda prijavljivanja daljinca,sjedi u auto i probaj drzati dugme zakljucavanja par sekundi,daljinac salje signal ali ga ne vidi modul kao sto sam vec rekao,pozdrav.;)

evo probaj ovako:
key programing
 
Član
sinisa1996 je napisao(la):
Kupio sam passata 5+ 1.9TDI 96kw 130KS 2001godina i u kljucu baterija je bila prazna zamjenio sam bateriju i sada na kljucu reaguje lampica na svako duge ali nece da izvrsi ni jednu funkciju...Da li neko zna da nije neki osigurac ili slicno pregorio? :icon_question:

imas li dva kljuca evo jedan video mozda bude od koristi

http://www.youtube.com/watch?v=83Co22N70Gw
 
Nemam dva kljuca probavao sam svakako na daljincu reaguje lampica ali neca da otlkljuca udjem u atuo na dugme normalno otljucam zakljucam,takodje kljucom u bravu stavim i normalno zakljucam otkljucam...Hvala na pomoci pokusacu jos uci u ato i drzati dugme pa cu vidjeti......Pozz
 
Top