Passat 5+ povecana potrosnja

Passat 5+ povecana potrosnja

Član
Što bi ti bord ispravno pokazivao?
Da bord ispravno pokazuje, ne bi bilo priča da TDI troši 4 litra gradske vožnje.

Znas sta sam pprimjetio da dosta raje kaze trosi mi 5-6 gradske, on konta sto je u gradu podrazumjeva se da je gradska, ljudi gradska voznja je prva druga brzina nista preko 20 na sat, nije gradska ako vozis po gradu u 8 navece ili u podne 60/70 i hvatas zeleni val
 
Član
Tako je kod borda. Poništi ga i vozi 500km i onda kad prebacim ono za prosečnu potrošnju pritisni taster reset jednom kratko i on će ti izbaciti pravu vrikednost
 
Član
Gledaj bord kompijuter na 2 to otprilike bude tacno
A vidim da si iz brckog,u brckom ti druze nemozes testirat gradsku voznju,kad brcko ima 5 semafora i skoro pa nikad nema neke pretjerane guzve
 
Član
Druže,

Tvoj rezervoar ima preko 60L međutim kad se rezerva upali u prosjeku i kad sipaš u njega stane između 53-55 L,

Dakle kada uzmeš recimo 54Litra goriva (nećeš potrošiti zadnju kap goriva pretpostavljam da ideš sipati kad se rezerva upali) i pređeš 650 kilometara dođe ti prosjek potrošnje nekih 8,3 Litra na 100 kilometara, što je sasvim normalno,

Što upućuje da ti nešto nije u redu sa board computerom ;)
 
Druže,

Tvoj rezervoar ima preko 60L međutim kad se rezerva upali u prosjeku i kad sipaš u njega stane između 53-55 L,

Dakle kada uzmeš recimo 54Litra goriva (nećeš potrošiti zadnju kap goriva pretpostavljam da ideš sipati kad se rezerva upali) i pređeš 650 kilometara dođe ti prosjek potrošnje nekih 8,3 Litra na 100 kilometara, što je sasvim normalno,

Što upućuje da ti nešto nije u redu sa board computerom ;)
slazem se s ovim,upravo moj trosi kako je covjek opisao,pasat karavan 5+ 74kw 2002. stoji da ima 1550kg

Poslano sa mog Orange Gova koristeći Tapatalk
 
Top