Passat 5+ Climatronic, pomiješane komande

Passat 5+ Climatronic, pomiješane komande

Član
Pozdrav ljudi, novi sam na forumu. Naime, nedavno sam kupio Passata 5+ sa climatronicom i primijetio sam da su mi komande skroz pomijesane tj. kad povecam temperaturu, puse hladno i obrnuto. Isto tako, kad zelim da puse u vjetrobransko staklo, moram namjestiti da puse u mene, a kad zelim da puse u mene, moram namjestiti da puse u vjetrobransko staklo i u noge. Da li neko zna u cemu je problem i kako se moze rijesiti?
 
Član
neko je pomijesao redoslijed klapni kada je spajao unutra. mozda je auto udarano ili je neko iz nekog drugog razloga caprkao oko klapni pa ih je na kraju pogresno vratio.
a kao i svaki problem i taj se rjesava kod majstora, ne bih ti preporucio da se bakces time previse.
 
Član
neko je pomijesao redoslijed klapni kada je spajao unutra. mozda je auto udarano ili je neko iz nekog drugog razloga caprkao oko klapni pa ih je na kraju pogresno vratio.
a kao i svaki problem i taj se rjesava kod majstora, ne bih ti preporucio da se bakces time previse.
Jedan majstor mi je rekao da je volan nekad bio na drugoj strani pa onda je moguce da je zeznuto kad se volan premjestao. Nadam se da nije veliki posao da se to sve vrati u normalu.
 
Član
Jednom sam slican problem rijesio na passatu 5+ zamijenio climatronic i sve uredu.Spoji na dijagnostiku i vidi hocel sta izbacit ako nista ne izbaci vozi elektricaru ostavi auto nek ti to rijesi
 
Top