Passat 5+ 96kw

Passat 5+ 96kw

Golf nazalost prodat sli sta je tu je u porrazi za jacim udobnijim autom izletio passat 5+ 2002 godiste.
1.9tdi 96kw. Dodatno uradjene folije na sva stakla
Ollo xenon set
Led unutrasnjost
17"alu felge.
Unutrasnjost standardna ubrzo izmjene ocekivane za mene haha :D
Motor se super pokazao bas lijepo vuce i ponasa se dobro. Sestostepeni je mjenjac pa vidjecemo mozda i cip legne.
 
Član
jel metalic il obicna boja..ako je obicna trebalo bi mu jedno poliranje puknuti..rodjak istog ima matirala boja,poslije poliranja kao iz fabrike..fin je nisu lose ni felgice ove.
 
Polja obradovao si me, za sada se motor super ponasa :D
Soffa plava lakovana bez perle ima nekih ostecenja sve su sitna ali najvjerivatnije da ide komplet u mozfa malo dtugaciju perla plavu.
Felge mu fino stoje i to je jos upitno hocu li ih mijenjati uglavnom lagano bez zurbe.
Danas znak novi stavio hrom. Stari neko lijepio karbonom u ocajnom stanju bio..
 
Felge u katStrofalnom stanju neko se igrao farbao spada sve, guli se. Nisam imao drugi set da stavim pa prvu ruku na autu filerovao i tako cu sve 4 pa onda skinuti za finis i ofarbati mimo auta.
Nisam ih mogao gledati u ovome stanju a lijepo mu stoje :D
20160909_175844.jpg 20160909_171859.jpg
 
Član
Too je onaj sprej od 5km sto zamaze oci samo..ni primera ni zastite samo pukne sprej i prva kisa pocnu se perutati..sta mislis ove unutrasnje dijelove u crno a ove izbacene krakove u sivo ili polirati..:D
 
Sprej 100% bolje da nije nista radio ali eto. Mislio sam ih komplet u perla sivu stoji im ta boja. A u dvije boje ne vjerjem su male za toga.
Ps ostale su jos dvije da se pripreme za filer
 
Skinute felge i gume da se odrade felge kako treba. Ofarbane sve z4 u krupnu perlu i kypljene prednje nove gume ms.
Uzeti i zadnji amortizeri haube, jos par sitnica pa farbanje posto prosli vlasnik nije bio pedantan dotezemo jos neke sitnice prije nekih oku ljepsih radova :D20160917_114744.jpg 20160916_175105.jpg
 
Top