Passat 5.5

Passat 5.5

Član
Evo drugari doslo je vreme da i ja predstavim svog ljubimca!Passat je 2002. godiste,1.9TDI 130ks.Od opreme ima ono najpotrebnije,klima,prednji elektro podizaci,grejanje sedista itd.Do sad je uradjeno sledece,komplet LED osvetljenje,sredisnji naslon za ruku i promenjeni su zvucnjaci u svim vratima.Stavljeni su Ground Zero!Sledeci su u planu tempomat,maglenke,i naravno Xenon 6000k!A za dalje videcemo sta kazu finansije!Evo i nekih slika 2014-01-14 10.47.43.jpg2014-01-14 10.46.45.jpg 2014-01-14 10.47.43.jpg2014-01-14 10.47.04.jpg
 
Član
ma ja bi na sve ovo prvo puko felgice..strpis se malo duze all imas onda dobar rezultat i vidljiv..:)
 
Član
Naravno druze.Ovo je na zimskom rezimu,a imam i neke alu al su 15-tice pa su male!Nadam se da cu uspeti da nadjem neke zanimljive 17-tice jer sve preko toga je veliko za svakodnevnu upotrebu po nasim putevima!!;)
 
Član
Stavio sam GROUND ZERO GZIF-6503X 16cm i mogu ti reci da su stvarno extra,a izasli su me znaci dva para i dva para adaptera pasto i oni moraju da se stavei jedan par mrezica za zadnja vrata negde oko 110 evra!Mada ja nisam imao pozadi zvucnjake tako da sam ja dobio stvarno mnogo!
 
Član
vidi zemunac :) a dobro ako nisi imao naravno da je velika razlika. nisam ni ja pa sam uzeo neki dan fabricke njegove za 15e prezadovoljan al mi sad probija napred neki pa moram njega mjenjati
 
Član
Ha ha,samo nemojte poceti sa vicevima o Zemuncima!Moji su prednji bili toliko tvrdi kad sam ih skinuo da nisam mogao da verujem!ja sam razmisljao da trazim original al to je macka u dzaku pa sam odlucio da kupim nove i nisam se pokajao!
 
Član
Evo stigli su novi delovi TEMPOMAT i MAGLENKE.Sad jos da upecam kuma da to namestimo i to je to do proleca!Skupljamo pare za felne!!2014-01-16 10.41.37.jpg2014-01-16 10.40.58.jpg
 
Član
Zar ti nemas na tvom Passatu??A ja koliko sam skontao od kuma treba da se spoji sa kompjuterom i dole sa papucicama,e sad neki odmah mogu da se koriste a neki preko dijagnostike treba da se ukljuce!Ja pravo da ti kazem neznam al njemu verujem a on ih je ugradio mnogo tako da cu ti moci odgovoriti kako je bilo tek za neki dan!
 
Član
Evo nekih novina od juce!Ugradjen tempomat,stavljene maglenke i stavljeni xenoni!







 

Prilozi

  • 2014-02-16 12.24.12.jpg
    2014-02-16 12.24.12.jpg
    526,9 KB · Pregleda: 10
Član
Fino čućnuo xenon i maglenjaci. A da potražiš masku bez znaka, znam da nisu pretjerano skupe a auto izgleda kud i kamo ljepše...
 
lijepo,sve na svom mjestu jedino eto ako možeš ofarbaj srca felgi u crnu metalik boju kao što je auto,jer ova plava mi nekako odudara.uglavnom sve je super:)
 
Top