Passat 5.5 MCD Radio Navigation System

Passat 5.5 MCD Radio Navigation System

Pozdrav svima,
u automobilu je fabricka MCD radio navigation system, e sad me zanima kako je moguce preko njega pokrenuti muziku sa CD-a. Kakav god CD ubacio piše da je neispravan, a evo gledam na netu ljudi normalno to rade. Da li je to samo za navigaiju ili može i obicni CD za muziku, ali trebalo bi da moze i cd jer u cosku pise "CD Changer Control"

Evo slika kako izgleda :
rns_mcd.jpg


Ako neko zna nešta oko ovoga bio bi mu zahvalan za pomoć,lp.
 
Član
Ovo sto ti je edoze stavio kupi .. Ovi ti je najbolja varijanta. Ja sam sebi ovo napravio za 5 km i ima istu funkciju kao i ovaj od 40 eura , a kod nas piku mozes kupiti ovo sa usb karticom i aux i cjene su oko 120 km , a sam aux je 30 km ja mislim .
A sto se tice transmitera , koristio sam jedan dvije godine kojeg sam platio 12 km.Dobra stvar mogu ti reci.
 
Pa znaci morao bi kupiti changer pa ga negdje ugraditi u gepeku ili zamjeniti umjesto ove navigacije ???
Ili mi je pametnije nista ne dirati nego kupiti ovako ovo http://www.olx.ba/artikal/21132889/auto-mp3-wma-usb-sd-mmc-player/ i ustekas usb i slusas muziku, zna li neko kakve je ovo kvalitete? Meni bi najvise odgovaralo kad bi moglo u navigaciju cd,ali Boze moj,sta je tu je..
To govno ne kupuj, bacices pare, sumovi, prekidanja, zvuk jako los, tih itd da ne nabrajam ;)
Kolega @edoze ti je dao predlog, za malo vise para uzmes pravu svar ;)
 
Član
Ima ti u opisu koje uredjaje podrzava...mozes poslat i poruku sa slikom svog uredjaja i pitas lika moze li...ima i onaj yatour, tako nekako
u principu, on aux ili usb vidi kao cd changer i pustas normalno muziku kao s diskova iz changera
to ima clan mirsadgolf, potrazi njegovu temu Skoda Octavia pa vidi a mozes ga i kontaktirat...sigurno se kuzi u to jer je i on istrazivao za svoj mfd plejer
 
Član
Najbolje je prodas taj mcd i kupis orginalni sa cd changerom , ili kupit after market koji podrzava usb i aux , to sa kablovima dodatna ti je zajebancija. Ja sam sam sebi pravio aux kabal za orginalni golfov radio , ali nije to taj kvalitet zvuka , i na kraju sam kupio cd changer i sad preko cdova slusam . Ali ja sam planirao da kupim delta 6 i da imam sve u jednom .. mislim na cd
 
Najbolje je prodas taj mcd i kupis orginalni sa cd changerom , ili kupit after market koji podrzava usb i aux , to sa kablovima dodatna ti je zajebancija. Ja sam sam sebi pravio aux kabal za orginalni golfov radio , ali nije to taj kvalitet zvuka , i na kraju sam kupio cd changer i sad preko cdova slusam . Ali ja sam planirao da kupim delta 6 i da imam sve u jednom .. mislim na cd
Gledao sam po netu,raja ugrađuje posebno cd Changer pa ću vjerovatno i ja tako. Mogu ga staviti u prednji naslonjac za ruke jer ima ona jedna rupa taman za njega,ili u gepek. Samo u naslonjac je malo zbog kablova,ali riješit će se valjda nekako...
 
Top