Passat 5+ 1.8T

Passat 5+ 1.8T

Član
Izvinjavam se ako sam pogriješio temu....

Interesuje me iskustva sa Vw Passat 5+ 1.8 TURBO
Kakvi su ti motori od 110kw, šta najprije otkazuje kod tog passata?
Naišao sam na jednog dobrog ( po meni ), EU model, karavan, 202km

Ako neko ima/o, dobro bi došao prijedlog, na šta treba gledati prilikom kupovine..
HVALA
 
Član
Motor koji ima plivajuci zamajac. Auto koje ima problem sa prednjim trapom. Tj skup je za odrzavanje. Taj motor odlicno ide. Ako je uredno odrzavan onda je dobro auto za buducnost.
 
Član
Ako je sve uredno onda je dobar potrosnja od 8lit pa nagore,dobro ide i pretezno plin ugrade u njega kako sam cuo..sa chipom optimalnim moze se komotno podici na 190PS..Imas clana na ovom forumu sa tim motorom pa nek ti da neki savjet i njegova iskustva kakva su.
 
Član
Ako je on djete onda si i ti....vrsnjaci ste!
U dzeti jeste 1.8 al nije 110kW vec je aždaja koju ni plinom nemozes nahraniti! Pa vjerovatno pita iz tog razloga. Očigledno ce je ulevariti nekom da se dalje pati a on bi nesto ekonomik :)
 
Član
nijedan od ta dva auta ne "lete"...tek sa ozbiljnijim prepravkama kao sto rs veli se nesto moze ocekivati....
 
Član
za boru 110kw, nisam pretjerano čuo, da hoće povući koliko hoće popiti, al probaj 132kw pa onda reci :D;)
 
Član
Ja ne znam sta se ocekuje od motora 1.8? A bora od 132kw sama sebe pojede za par godina...a valja dati dvije plate da se registruje pa ti onda zivi sa 10 plata 12 mjeseci.

Start jesi ti imao ili vozio 110kW 1.8T Il prepisujes....
 
Član
Ja ne znam sta se ocekuje od motora 1.8? A bora od 132kw sama sebe pojede za par godina...a valja dati dvije plate da se registruje pa ti onda zivi sa 10 plata 12 mjeseci.

Start jesi ti imao ili vozio 110kW 1.8T Il prepisujes....

Nisam imao, ali kad sam bio uzeti ovu jettu, raspitivao sam se o 1.8t motoru, i većina je rekla da 110kw ne ide baš za tih 150ks, a već od 180ks ili što dođe u Seatu od 220ks, te konjske snage se pravo osjete kad se da gas..
 
Top