passat 3BG

passat 3BG

Član
pozdrav novi sam ovdje.prije deset dana kupio sam passata karavan zanima me kako odrzavate kozno sjediste i mene zanima da li se smiju staviti presvlake jesu li sa kozom osjetljive.i ovo zadnje na vozacevom sjedistu lupka kada vozim ili kocim to mi lupka a ne vidim u sta lupka sve sam pogledao ispod sjedista.svima lijep pozdrav
 
Član
pozdrav novi sam ovdje.prije deset dana kupio sam passata karavan zanima me kako odrzavate kozno sjediste i mene zanima da li se smiju staviti presvlake jesu li sa kozom osjetljive.i ovo zadnje na vozacevom sjedistu lupka kada vozim ili kocim to mi lupka a ne vidim u sta lupka sve sam pogledao ispod sjedista.svima lijep pozdrav
Ja sam kupio isto prije mjesec dana i koristim ovo za kozu, bas je osvjezi a auto mirise! Nemoj presvlake stavljati, a ovo sto se tice lupkanja pogledaj da ne lupa nesto u zadnjem trapu 66177
 
Član
brate hvala na odgovoru kao prvo iz koje su radnje za tu kremu sto si kupio vidim da je iz njemackog porekla.a drugo nije trap u pitanju nego sjediste kad sjedim malo gurnem nogama sa poda to pomjeri ono za ledja i i ima onaj krug boka sto se okrece za ledja e to lupka iszo kao da udara platika o plastiku.lijep pozdrav
 
Član
brate hvala na odgovoru kao prvo iz koje su radnje za tu kremu sto si kupio vidim da je iz njemackog porekla.a drugo nije trap u pitanju nego sjediste kad sjedim malo gurnem nogama sa poda to pomjeri ono za ledja i i ima onaj krug boka sto se okrece za ledja e to lupka iszo kao da udara platika o plastiku.lijep pozdrav
Iz DM a je krema 4-5 km a imaš je dosta ja držim uvijek u autu, a ne znam šta bih moglo biti to u sjedištu pokušaj da ga naduvaš do kraja da vidiš hoće li prestati lupati
 
Član
vidjet cu probao sam zategnuti jace do kraja kao da mi se cini da je ispalo neato sto drzi..kako slusa pasat nakon mjesec dana ja tek deset dana a uskoro mali servis iulje i svi filteri.
 
Član
Dobar je za sad imam par stvari za srediti gume i tako te sitnice sve u svemu mašina je trazum opruge da ga malo spustim al teško naći za 4Motion-a 66178
 
Član
evo mog passata
 

Prilozi

  • P90422-164552.jpg
    P90422-164552.jpg
    3,5 MB · Pregleda: 12
  • P90422-164546.jpg
    P90422-164546.jpg
    3,6 MB · Pregleda: 10
  • P90422-164533.jpg
    P90422-164533.jpg
    3,6 MB · Pregleda: 11
Top